Porzellan

Zahl der Lose: 367

KPM és Hutschenreuther teáscsésze, alj nélkül, jelzett, kopásokkal.
11428.

Rufpreis:
1 000 HUF

11429.

Rufpreis:
800 HUF

3 db skandináv dísztányér, jelzett, kopott, d: cca. 20 cm
11430.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincum virág. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással 13 cm
11431.

Rufpreis:
2 400 HUF

Díszes porcelán váza, jelzett, kopott, m: 30 cm
11432.

Rufpreis:
5 000 HUF

11433.

Rufpreis:
4 000 HUF

11434.

Rufpreis:
4 000 HUF

11435.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11436.

Rufpreis:
4 000 HUF

11437.

Rufpreis:
2 400 HUF

Porcelán baba bútorhoz tartozó edények
11438.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fajansz csiga, hibátlan, m: 6,5 cm
11439.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF