Porzellan Zahl der Lose: 367
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2924079
11488
443
3200
Ón fedeles tájkép mintás korsó, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2924026
11489
443
3800
Victoria nagyméretű halszervírozó tál, csehszlovákia, jelzett, hajszálrepedéssel, 54x24,5 cm
2924017
11490
443
4800
Kínai porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 30 cm
2924215
11491
443
Japán porcelán szett, jelzéssel, sérüléssel, hiányos
2918023
11492
443
Antik porcelán betegitató csésze, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, d: 10,5 cm, m: 6 cm 2857945
11493
443
Melitta játék teás készlet, kék mázas, jelzett
2887582
11494
443
Bavaria kamilla mintás porcelán váza, kopásokkal, m: 17,5 cm
2887616
11495
443
Heinrich mediterrán mintás kínálótál, kis kopással, h: 31 cm
2887747
11496
443
Royal Boch fajansz szószkínáló, hibátlan, h: 26,5 cm
2918635
11497
443
Eschenbach Bavaria 3 részes reggeliző szett, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
2918638
11498
443
Heinrich 3 részes reggeliző, jelzett, minimális kopás, d: 19 cm
2903393
11499
443
Alt Wien jelzéssel: balerina, kézzel festett, sérülésekkel, m: 26,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF