Porzellan

Zahl der Lose: 367

Fürstenberg német 3 részes reggeliző szett, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
11500.

Rufpreis:
1 800 HUF

Arzberg 3 részes reggeliző, jelzett, minimális kopás, d: 18 cm
11501.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jelzés nélkül: klasszicista porcelán doboz. Matricás, jelzett, kis kopással 9 cm
11502.

Rufpreis:
4 000 HUF

Japán porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11503.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fajansz reggeliző tálca, fém peremmel. d: 24 cm
11504.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
9

Antik cseh porcelán teás készlet elemei. 2 csésze, aljjal, kopással, jelzés nélkül
11505.

Rufpreis:
1 800 HUF

Wallendorf táncoló balerina, kézzel festett, jelzett, ujja hiányzik, m: 19,5 cm
11506.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kőbányai (Drasche) porcelán, stilizált halas tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 30,5 cm
11507.

Rufpreis:
4 000 HUF
13

10 darab díszes porcelán váza, zömmel állatfigura díszítéssel, szép állapotban, jelzés nélkül, m: 14-20 cm
11508.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 darab porcelán hal, jelzés nélkül, porcelán, minimális kopással, m: 16 cm
11509.

Rufpreis:
2 000 HUF

Porcelán ékszeres doboz, plasztikus virág díszítménnyel, fém szerelékkel, jelzés nélkül, kis kopással, 8x8x9 cm
11510.

Rufpreis:
1 400 HUF

11511.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF