Porzellan Zahl der Lose: 367
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2887917
11440
443
Delft stílusú holland szerelmespár, hibátlan, m: 11 cm
2820168
11441
443
Cuinox porcelán tál. Fehér mázas, jelzett, hibátlan 27x27 cm
2753568
11442
443
"Karl Friedrich Schinkel" meisseni biszkvit porcelán emlékérem (56mm) hibátlan
2753546
11443
443
1982 Auerbach 700 éves biszkvit meisseni porcelán emlékérem (80mm) jelzett, hibátlan
2904792
11444
443
Cseh Alt Wien tejkiöntő, matricás reneszánsz jelenettel, kopással, fülén repedéssel, jelzéssel + egy cukortartó fedél, m: 12 cm
2904777
11445
443
Virágos plasztikával díszített modern váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 13 cm 2904779
11446
443
Virágos plasztikával díszített modern váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18 cm 1499738
11447
443
Kahla retro csésze alj és süteményes tányér (3×4 db), matricás, jelzett, kopott 2902741
11448
443
Kowles baglyos porcelán dísztál, Matricás, jelzett, hibátlan 22 cm 2902736
11449
443
Kowles baglyos porcelán dísztál, Matricás, jelzett, hibátlan 22 cm 2902739
11450
443
Kowles baglyos porcelán dísztál, Matricás, jelzett, hibátlan 22 cm 2902738
11451
443
Kowles baglyos porcelán dísztál, Matricás, jelzett, hibátlan 22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF