Porzellan

Zahl der Lose: 367

Winterling Moszkvai olimpia porcelán dísztál, Matricás, jelzett, hibátlan 20 cm
11452.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kőbányai porcelán mézevő maci Jelzett, hibátlan. 17 cm
11453.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

18 darabos állatfigura gyűjtemény, zömmel porcelán, zömmel jelzett, szép állapotban, változó méret
11454.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sri Lanka porcelán elefánt. Matricás, jelzett, hibátlan 9 cm
11455.

Rufpreis:
2 400 HUF

Limoges porcelán elefánt. Matricásit, jelzett, hibátlan sz 8 cm. m: 4,5 cm
11456.

Rufpreis:
2 400 HUF

Reneszánsz zenélő pár szobor, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm
11457.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vier Jahreszeiten német kávés szett, jelzéssel, kopással, hiányos
11458.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

11459.

Rufpreis:
1 200 HUF

11460.

Rufpreis:
4 000 HUF

Broadhurst lovas tányér. Martricás, kopással 23 cm
11461.

Rufpreis:
2 400 HUF

Japán szakés csésze, kis kopással, d: 5,2 cm
11462.

Rufpreis:
1 000 HUF

Porcelángömbökből álló antik nyaklánc 38 cm
11463.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF