Porzellan Zahl der Lose: 367
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2902745
11452
443
Winterling Moszkvai olimpia porcelán dísztál, Matricás, jelzett, hibátlan 20 cm
2777072
11453
443
Kőbányai porcelán mézevő maci Jelzett, hibátlan. 17 cm
2919662
11454
443
18 darabos állatfigura gyűjtemény, zömmel porcelán, zömmel jelzett, szép állapotban, változó méret 2921425
11455
443
Sri Lanka porcelán elefánt. Matricás, jelzett, hibátlan 9 cm 2921438
11456
443
Limoges porcelán elefánt. Matricásit, jelzett, hibátlan sz 8 cm. m: 4,5 cm 2904527
11457
443
Reneszánsz zenélő pár szobor, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm
2898793
11458
443
3200
Vier Jahreszeiten német kávés szett, jelzéssel, kopással, hiányos
2824124
11459
443
2 részes festett, szűrős hatszögletű tálka Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16x14 cm
2793037
11460
443
Mitológia jelenetes tortatál, jelzett, kis kopásokkal, d: 27 cm
2848815
11461
443
Broadhurst lovas tányér. Martricás, kopással 23 cm
2889497
11462
443
Japán szakés csésze, kis kopással, d: 5,2 cm
2919678
11463
443
Porcelángömbökből álló antik nyaklánc 38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF