18 darabos állatfigura gyűjtemény, zömmel porcelán, zömmel jelzett, sz... https://www.darabanth.com/de/443-Fernauktion/443.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/18-darabos-allatfigura-gyujtemeny-zommel-porcelan-zommel-jelzett-szep-allapotban-valtoz~II2919662
2919662
11454
443
Beschreibung: 18 darabos állatfigura gyűjtemény, zömmel porcelán, zömmel jelzett, szép állapotban, változó méret
: karap_norbert