Porzellan Zahl der Lose: 367
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2642818
11392
443
2793026
11393
443
2920836
11394
443
11000
Kínai porcelán váza, kézzel zománc festett, griffmadár motívummal, jelzett, m: 36 cm 2895174
11395
443
Hindenburg mintás porcelán kínáló, kopással, pereménél kis pattanással, jelzés nélkül, d: 24 cm
2920271
11396
443
Eichwald Bernard Bloch hagyma mintás tálaló tál. Máz alatti kék festéssel. Jelzett, restaurált 39x26 cm
2920290
11397
443
Alt-Wien nagy kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, 1856 kis lepattanással 35 cm 2920321
11398
443
Antik fajansz fali dísz. Kézzel festett. XIX. sz vége. Sorszámozott Apró mázhibákkal. 26x23 cm 2920209
11399
443
2 db francia klasszicizáló tál. Matricás, jelzett, kopásokkal d: 28 cm, 34x22 cm
2920468
11400
443
ZR jelzéssel: porcleán szelence, matricás, jelzett, hibátlan 14x9 cm
2858632
11401
443
Famille Rose porcelán váza, jelzett, Kína, Hong Kong, Qianlong Nian Zhi, 1960-70 körül, gyári mázhibákkal. Kopásokkal. m: 38 cm
2861478
11402
443
Henriot Quimper francia fajansz kínáló, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, restaurált 32x33x16 cm
2852222
11403
443
Régi virágmintás bonbonier, kopott, jelzett, d: 9 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF