Porzellan Zahl der Lose: 367
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2864322
11272
443
22000
Zsolnay alapmázas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 35 cm
2864323
11273
443
28000
Zsolnay alapmázas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 30 cm 2915771
11274
443
Zsolnay pillangó mintás nagy váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 27 cm 2916970
11275
443
14000
Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 33 cm 2904819
11276
443
Herendi zöld virágmintás gyertyatartó, kézzel festett, kétrészes, jelzéssel, hibátlan, m: 22,5 cm
2922820
11277
443
Zsolnay futó zöld virágmintás teás készlet, kis kopottsággal, teljes, jelzett 2923052
11278
443
Zsolnay pipacs mintás porcelán étkészlet 4 személyes. Matricás, jelzett, minimális kopással Nagy tlk, sótartó, leveses, szószos. 2919539
11279
443
15000
Zsolnay Pompadour tétel: pecsenyés, 6 darab süteményes tányér, 3 csésze 4 alátéttel, jelzettek. Zömmel minimálisan kopottak, egyiken pattanás
2919549
11280
443
Zsolnay Exclusive virágmintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 26 cm 2919562
11281
443
Zsolnay pillangó mintás áttört kaspó, jelzéssel, hibátlan, m: 10 cm, d: 11 cm 2919603
11282
443
Zsolnay porcelán virágmintás falitál. Jelzett, hibátlan, kézzel festett, d: 30 cm 2864182
11283
443
Zsolnay honfoglalás dísz tál matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában d: 31 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF