Porzellan Zahl der Lose: 367
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2923137
11296
443
5500
2 db Zsolnay virág mintás süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 16,5 cm 2923129
11297
443
Zsolnay virág mintás süteményes tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 24,5 cm 2923133
11298
443
5500
2 db Zsolnay virág mintás süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 16,5 cm 2923138
11299
443
Zsolnay virág mintás süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 16,5 cm 2923152
11300
443
~2000. "Zsolnay Városszépítő Városvédő Emlékérem / Pécs Város Szépítéséért és Védelméért" eozin mázas porcelán plakett (100mm) T:1-
2919554
11301
443
Zsolnay virágmintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 15 cm 2919555
11302
443
Zsolnay virágmintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 16 cm 2919575
11303
443
Zsolnay virágmintás bonbonier + sérült gyertyatartó, jelzéssel, 10,5x10,5 cm, m: 14 cm 2919739
11304
443
Antik Zsolnay stílusú mázas porcelánfajansz váza, formaszámokkal jelölve, repedezett mázzal és mázrepedéssel, m: 19 cm 2850097
11305
443
Zsolnay tálka kézzel festett, jelzett 1941, kis kopással 15 cm
2914691
11306
443
Zsolnay gyufatartó. Kézzel festett, jelzett, cca 1880 .Mázrepedésekkel d: 10 cm, m: 8 cm
2914690
11307
443
Zsolnay eozin mázas tyúkot etető kislány. Jelzett, apró mázrepedéssel. 10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF