Porzellan Zahl der Lose: 367
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2917485
11236
443
Herendi Rotschild mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 11,5x7,5 cm
2917487
11237
443
Herendi rózsamintás ékszertartó tálka, jelzéssel, minimális kopással, 14x9,5 cm
2917490
11238
443
Herendi ékszertartó tálka, jelzéssel, minimális kopással, 12,5x8,5 cm
2917493
11239
443
Herendi virág mintás cipőcske, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, h: 10 cm, m: 5,5 cm 2917494
11240
443
Herendi virág mintás áttört porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, fedelén kis ütődésnyom és hajszálrepedés, m: 8 cm 2917517
11241
443
5 darabos magyar porcelán tétel: Herendi rózsa és ékszeres tálka, Kalocsa hamuzó, Hollóházi hal, stb, vegyes állapotban, kopásokkal 2917523
11242
443
Herendi virágmintás szószkínáló, fedő nélkül, jelzéssel, minimális kopottsággal, d: 12 cm 2917524
11243
443
Herendi Viktória mintás ékszertartó tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13x8,5 cm 2917525
11244
443
Herendi Viktória mintás ékszertartó tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 10 cm 2917527
11245
443
Herendi Viktória mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 9,5 cm, m: 3,5 cm 2917529
11246
443
Herendi madár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 7,5 cm 2917532
11247
443
Herendi Apponyi mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF