Porzellan Zahl der Lose: 367
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2914454
11332
443
Hollóházi tűzmadár mintás fedeles váza, porcelán, jelzéssel, kopással, felületi tűzhibával, m: 32 cm
2915307
11333
443
Hollóházi bohócok, porcelán, jelzett, szép állapotban m: 21 cm 2915315
11334
443
Hollóházi varrónő népviseletben, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24 cm 2915331
11335
443
Hollóházi virágmintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
2915340
11336
443
Hollóházi nyulak, jelzett, hibátlan, d: 5,5 cm 2915342
11337
443
Hollóházi zenekar szett, 3 darab kézzel festett figura, jelzettek, hibátlanok, m: 14-15 cm
2915347
11338
443
Hollóházi 5 darabos válogatás: hal, korsó, váza, jó állapot, vegyes méret
2915351
11339
443
4 darabos Hollóházi dohányzó szett, jelzett, kopásnyomokkal.
2915680
11340
443
Hollóházi paradicsommadár mintás négyoldalú váza, jelzéssel, hibátlan, m: 24 cm
2915703
11341
443
2916965
11342
443
Hollóházi virágmintás váza, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 25 cm 2917383
11343
443
Hollóházi retro színes mokkás készlet, hiányos, kopással, jelzéssel Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF