Porzellan Zahl der Lose: 367
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2903612
11380
443
6 darab kínai tányér, kézzel festett, nyomott mintás, jelzéssel, kopással, d: 23 cm
2791845
11381
443
Fajansz mosdókancsó, kis lepattanással 27 cm
2785941
11382
443
Gyulafehérvári porcelán nőalakos váza. Biszkvit. Jelzett, hibátlan 27 cm
2608800
11383
443
11000
2747425
11384
443
Angol szószos tál, jelzett, kopásokkal, fajansz, m: 17 cm
2731409
11385
443
2895025
11386
443
3 db gyógyszertári edény: 2 db Zsolnay, egy másik jelzéssel. Tető nélkül 12, 13,5 cm 2921418
11387
443
14000
Schaubachkunst lovagló akt Kézzel festett, jelzett, kis kopással 20 cm 2921432
11388
443
Rosenthal porcelán elefánt. Fehér biszkvit, jelzett, hibátlan 9 cm 2921458
11389
443
Fürstenberg porcelán 6 db tányér. Matricás, jelzett, eredeti díszdobozban d: 10 cm
2819060
11390
443
3 db söröskorsó, porcelán, Hollóházi és Lichte GDR, egy ón fedéllel, jelzett, kis kopásokkal, m: 12-19 cm 2817018
11391
443
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF