Porzellan

Zahl der Lose: 367

6 darab kínai tányér, kézzel festett, nyomott mintás, jelzéssel, kopással, d: 23 cm
11380.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fajansz mosdókancsó, kis lepattanással 27 cm
11381.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Gyulafehérvári porcelán nőalakos váza. Biszkvit. Jelzett, hibátlan 27 cm
11382.

Rufpreis:
5 000 HUF

11383.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Angol szószos tál, jelzett, kopásokkal, fajansz, m: 17 cm
11384.

Rufpreis:
6 000 HUF

11385.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db gyógyszertári edény: 2 db Zsolnay, egy másik jelzéssel. Tető nélkül 12, 13,5 cm
11386.

Rufpreis:
5 000 HUF

Schaubachkunst lovagló akt Kézzel festett, jelzett, kis kopással 20 cm
11387.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Rosenthal porcelán elefánt. Fehér biszkvit, jelzett, hibátlan 9 cm
11388.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fürstenberg porcelán 6 db tányér. Matricás, jelzett, eredeti díszdobozban d: 10 cm
11389.

Rufpreis:
6 000 HUF

11390.

Rufpreis:
6 000 HUF

11391.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF