Porzellan Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2873528
11376
439
Német porcelán figura, lantos férfi, kopott, kis sérülésekkel, jelzett, m: 10 cm 2873531
11377
439
Német porcelán figura, nő virágkosárral, kopott, kis sérülésekkel, jelzett, m: 17 cm 2873536
11378
439
ENS figura, hegedülő puttó, kopott, jelzett, m: 13 cm 2873539
11379
439
Antik váza, kopott, jelzett, m: 19 cm 2873312
11380
439
ENS akt, jelzett, kopásokkal, m: 17 cm 2873578
11381
439
Puttós kínáló, jelzett, kopott, lepattanásokkal, m: 16 cm 2873454
11382
439
Metzler & Orloff kéményseprő szerelme, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 2876813
11383
439
2 db fajansz virágos váza plasztikus. Jelzés nélkül, kis lepattanásokkal 24 cm 2875828
11384
439
Kossuch János Royal Austria porcelán mártásos tál. Kézzel festett jelzett, kopással. d: 17 cm + kanál és 2 tányér 2876371
11385
439
Meissen hausmaler porcelán szószos tál. Kézzel festett, belül is. Jelzett (máz feletti kézi festés) Kopásokkal. 23x15 cm 2880191
11386
439
St James The high mettled racer porcelán bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan d: 11 cm
2843382
11387
439
GREIS K.Q. FERREL fajansz váza, jelzett repedt, m: 44,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF