Porzellan

Zahl der Lose: 273

Német porcelán figura, lantos férfi, kopott, kis sérülésekkel, jelzett, m: 10 cm
11376.

Rufpreis:
2 000 HUF

Német porcelán figura, nő virágkosárral, kopott, kis sérülésekkel, jelzett, m: 17 cm
11377.

Rufpreis:
4 000 HUF

ENS figura, hegedülő puttó, kopott, jelzett, m: 13 cm
11378.

Rufpreis:
4 000 HUF
21

Antik váza, kopott, jelzett, m: 19 cm
11379.

Rufpreis:
4 000 HUF

ENS akt, jelzett, kopásokkal, m: 17 cm
11380.

Rufpreis:
8 000 HUF
18

Puttós kínáló, jelzett, kopott, lepattanásokkal, m: 16 cm
11381.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

Metzler & Orloff kéményseprő szerelme, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
11382.

Rufpreis:
8 000 HUF

2 db fajansz virágos váza plasztikus. Jelzés nélkül, kis lepattanásokkal 24 cm
11383.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kossuch János Royal Austria porcelán mártásos tál. Kézzel festett jelzett, kopással. d: 17 cm + kanál és 2 tányér
11384.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Meissen hausmaler porcelán szószos tál. Kézzel festett, belül is. Jelzett (máz feletti kézi festés) Kopásokkal. 23x15 cm
11385.

Rufpreis:
6 000 HUF

11386.

Rufpreis:
8 000 HUF

GREIS K.Q. FERREL fajansz váza, jelzett repedt, m: 44,5 cm
11387.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF