Porzellan Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2873472
11352
439
Német porcelán figura, balerina, sérült, jelzett, m: 17 cm
2873475
11353
439
Német porcelán figura, szerelmesek, kopott, jelzett, m: 11,5 cm 2873477
11354
439
Német porcelán figura, szőlős lány, lepattanásokkal, jelzett, m: 14 cm 2873481
11355
439
Német porcelán figura, táncolók, kopott, jelzett, m: 14 cm 2873482
11356
439
Német porcelán figura, madár, kopott, jelzett, m: 13 cm 2873483
11357
439
3800
Német porcelán figura, búzás lány, kopott, jelzett, m: 15 cm 2873486
11358
439
3200
Német porcelán figura, sarlós lány, kopott, jelzett, m: 9 cm 2873487
11359
439
3200
Német porcelán figura, ágon ülő rokokó férfi, kopott, jelzett, m: 11 cm 2873488
11360
439
3200
Német porcelán figura, puttó, kopott, jelzett, m: 11 cm 2873490
11361
439
3200
Német porcelán figura, padon ülők, kopott, kis sérülésekkel, jelzett, m: 14 cm 2873491
11362
439
3800
Német porcelán figura, lány virággal, kopott, kis sérülésekkel, jelzett, m: 15 cm 2873492
11363
439
3800
Német porcelán figura, puttó kecskével, kopott, kis sérülésekkel, jelzett, m: 15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF