Porzellan

Zahl der Lose: 273

Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül.
11340.

Rufpreis:
3 000 HUF

11341.

Rufpreis:
3 000 HUF

11342.

Rufpreis:
3 000 HUF

DBL Boci formájú tejkiöntő, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, sz: 20 cm
11343.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Bavaria ezüstözött porcelán mokkás készlet, 8 személyes, komplett (kiöntő, cukortartó, tejszínkiöntő, 8-8 db csésze és alj). Jelzett, kopott.
11344.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Fürtös György: Anya gyermekével. Falplasztika, pirogránit, jelzés nélkül, repedésekkel 34x32 cm
11345.

Rufpreis:
12 000 HUF

Német rokokó hölgy, kis lepattanásokkal, jelzett, m: 14,5 cm
11346.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Német kosaras hölgy, kis lepattanásokkal, jelzett, m: 10 cm
11347.

Rufpreis:
2 800 HUF

Német úr, kis lepattanásokkal, jelzett, m: 14 cm
11348.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Német porcelán figura, gyerekek, kis lepattanásokkal, jelzett, m: 16 cm
11349.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Német porcelán figura, gitáros lány, kis lepattanásokkal, jelzett, m: 12 cm
11350.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Német porcelán figura, gitáros lány, kiopásokkal, jelzett, m: 12 cm
11351.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF