Porzellan Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2754700
11340
439
11341
439
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2754698
11342
439
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2719974
11343
439
3400
DBL Boci formájú tejkiöntő, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, sz: 20 cm 2791992
11344
439
15000
Bavaria ezüstözött porcelán mokkás készlet, 8 személyes, komplett (kiöntő, cukortartó, tejszínkiöntő, 8-8 db csésze és alj). Jelzett, kopott.
2881903
11345
439
Fürtös György: Anya gyermekével. Falplasztika, pirogránit, jelzés nélkül, repedésekkel 34x32 cm 2873459
11346
439
3800
Német rokokó hölgy, kis lepattanásokkal, jelzett, m: 14,5 cm 2873462
11347
439
Német kosaras hölgy, kis lepattanásokkal, jelzett, m: 10 cm
2873466
11348
439
3800
Német úr, kis lepattanásokkal, jelzett, m: 14 cm 2873467
11349
439
3800
Német porcelán figura, gyerekek, kis lepattanásokkal, jelzett, m: 16 cm 2873469
11350
439
3800
Német porcelán figura, gitáros lány, kis lepattanásokkal, jelzett, m: 12 cm 2873470
11351
439
3800
Német porcelán figura, gitáros lány, kiopásokkal, jelzett, m: 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF