Porzellan

Zahl der Lose: 273

Goebel / Hummel fajansz figura, jelzett, kopásokkal, m: 11 cm
11316.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

Goebel / Hummel fajansz figura, jelzett, kopásokkal, m: 12 cm
11317.

Rufpreis:
4 000 HUF

Goebel / Hummel fajansz figura, jelzett, kopásokkal, m: 14 cm
11318.

Rufpreis:
8 000 HUF

Goebel / Hummel fajansz figura, jelzett, kopásokkal, kis lepattanás, m: 12 cm
11319.

Rufpreis:
3 000 HUF

Goebel / Hummel fajansz figura, jelzett, kopásokkal, m: 17 cm
11320.

Rufpreis:
8 000 HUF
14

Goebel / Hummel fajansz tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11321.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Goebel / Hummel fajansz figura, Hänsel und Gretel - Surprise. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11322.

Rufpreis:
3 000 HUF
22

Goebel / Hummel fajansz figura, Abendgebet - Evening Prayer. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11323.

Rufpreis:
3 000 HUF
21

Goebel / Hummel fajansz figura, Spitzbub - Scamp. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
11324.

Rufpreis:
3 000 HUF
19

Goebel / Hummel fajansz figura, Grossmutter wartet - Grandma's Girl. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11325.

Rufpreis:
3 000 HUF
29

Lladró spanyol narancsárus, jelzett, kopásokkal, nyaka ragasztott! m: 19 cm
11326.

Rufpreis:
8 000 HUF

Capodimonte váza, kopott, kis lepattanással, jelzett, m: 22 cm
11327.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF