Porzellan Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2873557
11316
439
Goebel / Hummel fajansz figura, jelzett, kopásokkal, m: 11 cm 2873556
11317
439
Goebel / Hummel fajansz figura, jelzett, kopásokkal, m: 12 cm 2873555
11318
439
Goebel / Hummel fajansz figura, jelzett, kopásokkal, m: 14 cm 2873550
11319
439
Goebel / Hummel fajansz figura, jelzett, kopásokkal, kis lepattanás, m: 12 cm 2873546
11320
439
Goebel / Hummel fajansz figura, jelzett, kopásokkal, m: 17 cm 2880414
11321
439
3200
Goebel / Hummel fajansz tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
2874374
11322
439
Goebel / Hummel fajansz figura, Hänsel und Gretel - Surprise. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 2874383
11323
439
Goebel / Hummel fajansz figura, Abendgebet - Evening Prayer. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 2874389
11324
439
Goebel / Hummel fajansz figura, Spitzbub - Scamp. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm 2874393
11325
439
Goebel / Hummel fajansz figura, Grossmutter wartet - Grandma's Girl. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 2873451
11326
439
Lladró spanyol narancsárus, jelzett, kopásokkal, nyaka ragasztott! m: 19 cm
2873575
11327
439
Capodimonte váza, kopott, kis lepattanással, jelzett, m: 22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF