Porzellan

Zahl der Lose: 273

Hollóházi mázas fajansz porcelán dísztányér. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal d: 24 cm
11292.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 db Hollóházi mázas fajansz porcelán dísztányér. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel d: 19 cm
11293.

Rufpreis:
4 000 HUF

5 db Hollóházi riolit kulacs, kézzel festett, jelzett, kis mázhibákkal 16-20 cm
11294.

Rufpreis:
6 000 HUF
33

Hollóházi porcelán kacsa dísz, kézzel festett, jelzett, kopással 24 cm
11295.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Hollóházi korsó, jelzett, kis kopásokkal, m: 14 cm
11296.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi Gyula város látványossággal díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, peremén kis kopással, m: 18 cm
11297.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóházi porcelán fedeles kávés, mokkás csésze, "Amigo Café Bar" felirattal. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 9 cm
11298.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi porcelán plakett 50 éves párttagsági évforduló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban d: 6 cm
11299.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi porcelán korsó. Komondor anti terror unit 1987 festéssel. Matricás, jelzett, hibátlan 17,5 cm
11300.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi porcelán rovásírásos ládika. matricás, jelzett, hibátlan 10x6 cm
11301.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Hollóházi favágó legény. Kézzel festett porcelán figura, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm
11302.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hollóházi égre mutató ovis kislány, kézzel festetett, kisebb kopásokkal, jelzett, m: 14 cm
11303.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF