Porzellan Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2874663
11292
439
Hollóházi mázas fajansz porcelán dísztányér. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal d: 24 cm 2874665
11293
439
2 db Hollóházi mázas fajansz porcelán dísztányér. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel d: 19 cm 2874692
11294
439
5 db Hollóházi riolit kulacs, kézzel festett, jelzett, kis mázhibákkal 16-20 cm 2848465
11295
439
3200
Hollóházi porcelán kacsa dísz, kézzel festett, jelzett, kopással 24 cm
2884363
11296
439
Hollóházi korsó, jelzett, kis kopásokkal, m: 14 cm
2884367
11297
439
Hollóházi Gyula város látványossággal díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, peremén kis kopással, m: 18 cm
2881975
11298
439
Hollóházi porcelán fedeles kávés, mokkás csésze, "Amigo Café Bar" felirattal. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 9 cm 2813701
11299
439
Hollóházi porcelán plakett 50 éves párttagsági évforduló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban d: 6 cm
2820210
11300
439
Hollóházi porcelán korsó. Komondor anti terror unit 1987 festéssel. Matricás, jelzett, hibátlan 17,5 cm
2883750
11301
439
Hollóházi porcelán rovásírásos ládika. matricás, jelzett, hibátlan 10x6 cm 2883504
11302
439
2200
Hollóházi favágó legény. Kézzel festett porcelán figura, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm
2883510
11303
439
2200
Hollóházi égre mutató ovis kislány, kézzel festetett, kisebb kopásokkal, jelzett, m: 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF