Porzellan

Zahl der Lose: 273

Herendi gyümölcsmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13×9,5 cm
11220.

Rufpreis:
12 000 HUF

11221.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi madár virágon, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 9 cm
11222.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi Viktória mintás váza, jelzett, kis kopásokkal, m: 12,5 cm
11223.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Viktória mintás bonbonier, jelzett, kis kopásokkal, m: 14 cm
11224.

Rufpreis:
6 000 HUF
19

Herendi kakas, jelzett, kopásokkal, m: 14,5 cm
11225.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi sárga indiai kosaras váza, jelzett, kis kopásokkal, m: 19 cm
11226.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi indiai kosaras tálja, jelzett, kopásokkal, d: 15 cm
11227.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Apponyi rust mintás porcleán tál.Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20x18 cm
11228.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi Viktória mintás porcelán lámpatest, kézzel festett, jelzett, sérült porcelántest, m: 21 cm
11229.

Rufpreis:
10 000 HUF

Rudolstadt gyerekek kutyával macskával, jelzett, kis restaurálással, m: 8,5 cm
11230.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi elefánt, fehér mázas porcelán, 1941. Jelzett, hibátlan, 18x16x10 cm
11231.

Rufpreis:
6 000 HUF
33

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF