Porzellan Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2852204
11220
439
Herendi gyümölcsmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13×9,5 cm
2881678
11221
439
15000
2851518
11222
439
Herendi madár virágon, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 9 cm 2873304
11223
439
Herendi Viktória mintás váza, jelzett, kis kopásokkal, m: 12,5 cm 2873303
11224
439
Herendi Viktória mintás bonbonier, jelzett, kis kopásokkal, m: 14 cm 2873305
11225
439
Herendi kakas, jelzett, kopásokkal, m: 14,5 cm
2873308
11226
439
Herendi sárga indiai kosaras váza, jelzett, kis kopásokkal, m: 19 cm 2879257
11227
439
Herendi indiai kosaras tálja, jelzett, kopásokkal, d: 15 cm
2873439
11228
439
Herendi Apponyi rust mintás porcleán tál.Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20x18 cm 2845178
11229
439
Herendi Viktória mintás porcelán lámpatest, kézzel festett, jelzett, sérült porcelántest, m: 21 cm
2873449
11230
439
Rudolstadt gyerekek kutyával macskával, jelzett, kis restaurálással, m: 8,5 cm
2874407
11231
439
Herendi elefánt, fehér mázas porcelán, 1941. Jelzett, hibátlan, 18x16x10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF