Porzellan Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2844728
11232
439
6500
Herendi kék virágmintás erőleveses csésze aljjal, d: 15,5 cm, jelzett, hibátlan.
2851525
11233
439
Herendi táncoló matyó legény porcelán figura, népies motívumokkal, kézzel festett, jelzett, kezei restauráltak, m: 19 cm 2875750
11234
439
Herendi kétfalú, áttört bonbonier, jelzett, kis kopásokkal, d: 7,5 cm 2874603
11235
439
Herendi csipkebogyó mintás lámpa, ernyővel, jelzett, kopásokkal, nincs kipróbálva, m: 60 cm 2874607
11236
439
2 db Herendi indiai kosár mintás lámpa, ernyővel, jelzett, kopásokkal, nincs kipróbálva, m: 42 cm 2874609
11237
439
Herendi indiai kosár mintás váza, ernyővel, jelzett, kopásokkal, nincs kipróbálva, m: 25 cm 2875745
11238
439
4800
Herendi lila pillangós, kis kaspó, kis kopásokkal, jelzett, d: 9,5 cm 2879810
11239
439
Herendi Porcelángyár litofán emléktányér, fehér mázas/biszkvit, jelzett, hibátlan, eredeti díszdobozban, d: 15 cm
2881681
11240
439
3 db Herendi kis tárgy. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 11 cm 2747410
11241
439
Herendi litofán tányér, csikós a gémeskútnál, puli kutyájával, kopásokkal, minimális hajszálrepedéssel, jelzés nélkül. D: 15,5 cm 2847127
11242
439
Herendi Eton mintás hamutál, jelzett, kopott, d: 15 cm
2727695
11243
439
3db Herendi tálka, lepattanásokkal, ragasztásokkal jelzett. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF