Porzellan

Zahl der Lose: 273

Herendi kék virágmintás erőleveses csésze aljjal, d: 15,5 cm, jelzett, hibátlan.
11232.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Herendi táncoló matyó legény porcelán figura, népies motívumokkal, kézzel festett, jelzett, kezei restauráltak, m: 19 cm
11233.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi kétfalú, áttört bonbonier, jelzett, kis kopásokkal, d: 7,5 cm
11234.

Rufpreis:
8 000 HUF
9

Herendi csipkebogyó mintás lámpa, ernyővel, jelzett, kopásokkal, nincs kipróbálva, m: 60 cm
11235.

Rufpreis:
10 000 HUF

2 db Herendi indiai kosár mintás lámpa, ernyővel, jelzett, kopásokkal, nincs kipróbálva, m: 42 cm
11236.

Rufpreis:
10 000 HUF
25

Herendi indiai kosár mintás váza, ernyővel, jelzett, kopásokkal, nincs kipróbálva, m: 25 cm
11237.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi lila pillangós, kis kaspó, kis kopásokkal, jelzett, d: 9,5 cm
11238.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
11

Herendi Porcelángyár litofán emléktányér, fehér mázas/biszkvit, jelzett, hibátlan, eredeti díszdobozban, d: 15 cm
11239.

Rufpreis:
3 000 HUF

3 db Herendi kis tárgy. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 11 cm
11240.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi litofán tányér, csikós a gémeskútnál, puli kutyájával, kopásokkal, minimális hajszálrepedéssel, jelzés nélkül. D: 15,5 cm
11241.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi Eton mintás hamutál, jelzett, kopott, d: 15 cm
11242.

Rufpreis:
5 000 HUF

3db Herendi tálka, lepattanásokkal, ragasztásokkal jelzett.
11243.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF