Porzellan Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2874682
11244
439
Herendi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m 16 cm 2874651
11245
439
Herendi porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopással d: 16 cm
2873306
11246
439
Herendi gyümölcsmintás bonbonier, jelzett, kis kopásokkal, d: 8 cm 2876141
11247
439
Herendi Rotschild mintás cukortartó, tető nélkül. Kézzel festett porcelán, jelzett, kopott. m: 8 cm, d: 11,5 cm. 2875844
11248
439
Herendi porcelán Apponyi mintás cipőcske, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10x5,5 cm 2884255
11249
439
Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, erősen kopott, m: 21 cm 2875766
11250
439
Herendi kacsa, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm. 2875763
11251
439
3800
Herendi porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 2694780
11252
439
150000
2854913
11253
439
40000
Zsolnay porcelán dudázó paraszt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 42 cm
2839117
11254
439
50000
Zsolnay Pompadour mintás porcelán teás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2845841
11255
439
55000
Zsolnay pompadour kávés készlet. Hat személyes, Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF