Porzellan

Zahl der Lose: 273

Herendi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m 16 cm
11244.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopással d: 16 cm
11245.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi gyümölcsmintás bonbonier, jelzett, kis kopásokkal, d: 8 cm
11246.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Rotschild mintás cukortartó, tető nélkül. Kézzel festett porcelán, jelzett, kopott. m: 8 cm, d: 11,5 cm.
11247.

Rufpreis:
1 200 HUF
31

Herendi porcelán Apponyi mintás cipőcske, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10x5,5 cm
11248.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, erősen kopott, m: 21 cm
11249.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi kacsa, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm.
11250.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Herendi porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11251.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

11252.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

11253.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Zsolnay Pompadour mintás porcelán teás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan.
11254.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

11255.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF