Porzellan Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2881684
11280
439
2 db Zsolnay porcelán madár. Aranyozott, fehér mázas, kopással. 11, 13cm 2848440
11281
439
3200
Zsolnay stop táblás porcelán hamutál, Kézzel festett, jelzett, kopással d: 11 cm
2874697
11282
439
Zsolnay virág mintás váza., kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm 2873201
11283
439
Zsolnay ülő akt. Fehér mázas jelzett, hibátlan 17x15 cm
2879458
11284
439
Zsolnay virágmintás váza és kaspó, jelzett, hibátlan, m: 6,5-14,5 cm 2821125
11285
439
Zsolnay búzavirág mintás tálka, jelzett, kopott, 12x9 cm 2883963
11286
439
Zsolnay virág mintás porcelán váza. kézzel festett, jelzett, sérült. m: 25 cm 2874282
11287
439
Zsolnay retró füles kínáló, jelzett, kopásokkal, d: 25 cm 2874218
11288
439
Régi Hollóházi váza, keménycserép, jelzett: Hollóháza felirat, Szakmáry feliratú holló, fenyő, körülötte Hollóháza felirat. Kopásokkal, m: 13 cm, d: 7 cm 2874217
11289
439
Régi Hollóházi váza, keménycserép, jelzett: Hollóháza felirat, Szakmáry feliratú holló, fenyő, körülötte Hollóháza felirat. Kopásokkal, m: 23 cm, d: 13 cm 2878799
11290
439
Hollóházi szedermintás tortatál, jelzett, kis kopásokkal, d: 33,5 cm 2874661
11291
439
Hollóházi mázas fajansz porcelán dísztányér. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal d: 24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF