Porzellan Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2695576
11208
439
150000
2879255
11209
439
50000
Herendi zöld virágmintás étkészlet, hiányos, 23 darabos, minimális kopásokkal, jelzett. 2875196
11210
439
28000
Herendi porcelán Matyó Madonna, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal / Herend porcelain Madonna m: 36 cm 2852207
11211
439
Herendi Flower Bouquet mintás kratér váza, jelzett, kopott, m: 20,5 cm
2852139
11212
439
22000
Herendi falatozó juhász a pulijával, kézzel festett, kopásokkal, jelzett, m:22 cm
2816618
11213
439
24000
Herendi porcelán kézzel festett asztali lámpa. Új vezetékkel, búrával, réz talppal 36 cm 2852423
11214
439
24000
Herendi Búzavirág füzér PBG mintás kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 23, m: 13,5 cm 2879098
11215
439
28000
Herendi Sztálin büszt. Terv: Kiril Todorov. Biszkvit és fehér mázas. Jelzett, hibátlan. 17 cm 2879455
11216
439
Herendi virágmintás tálca, jelzett, kopásokkal. 34x26cm 2879453
11217
439
2db Herendi Viktória mintás váza, jelzett, kopásokkal, m: 12 cm
2879454
11218
439
4db Herendi Viktória mintás tétel, korsó, bonboniere, tálka, jelzett, kopásokkal. 2879267
11219
439
Herendi sárga, virágmintás bonbonier, jelzett, kopásokkal, d: 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF