Porzellan

Zahl der Lose: 273

11208.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Herendi zöld virágmintás étkészlet, hiányos, 23 darabos, minimális kopásokkal, jelzett.
11209.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
11

Herendi porcelán Matyó Madonna, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal / Herend porcelain Madonna m: 36 cm
11210.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Herendi Flower Bouquet mintás kratér váza, jelzett, kopott, m: 20,5 cm
11211.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi falatozó juhász a pulijával, kézzel festett, kopásokkal, jelzett, m:22 cm
11212.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Herendi porcelán kézzel festett asztali lámpa. Új vezetékkel, búrával, réz talppal 36 cm
11213.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi Búzavirág füzér PBG mintás kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 23, m: 13,5 cm
11214.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi Sztálin büszt. Terv: Kiril Todorov. Biszkvit és fehér mázas. Jelzett, hibátlan. 17 cm
11215.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Herendi virágmintás tálca, jelzett, kopásokkal. 34x26cm
11216.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

2db Herendi Viktória mintás váza, jelzett, kopásokkal, m: 12 cm
11217.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

4db Herendi Viktória mintás tétel, korsó, bonboniere, tálka, jelzett, kopásokkal.
11218.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi sárga, virágmintás bonbonier, jelzett, kopásokkal, d: 12 cm
11219.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF