Porzellan Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2883628
11304
439
Hollóházi varrónő népviseletben, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24 cm 2883630
11305
439
Hollóházi térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm 2875765
11306
439
Hollóházi porcelán pingvin, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 14,5 cm 2875519
11307
439
Hollóházi mokkás készlet, hiányos, sérült, jelzett. 2875083
11308
439
Hollóházi virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 31 cm 2874615
11309
439
Hollóházi madaras lány, jelzett, kopásokkal, m: 15 cm 2874753
11310
439
Hollóházi kotyogó kiöntő, hibátlan, jelzett, m: 13 cm
2761049
11311
439
2814191
11312
439
Kőbányai Porcelángyár: Miskolctapolca fonott emlék tálka. Kézzel festett, jelzett, kis mázrepedésekkel, d: 16 cm
2883747
11313
439
Aquincum aquazur bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. terv: Őz-Szabó Antónia. d: 10 cm,
2873568
11314
439
Goebel fajansz figura, jelzett, kopásokkal, m: 6 cm 2873561
11315
439
Goebel / Hummel fajansz figura, jelzett, kopásokkal, m: 13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF