Porzellan

Zahl der Lose: 273

Hollóházi varrónő népviseletben, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
11304.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm
11305.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi porcelán pingvin, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 14,5 cm
11306.

Rufpreis:
1 000 HUF
18

Hollóházi mokkás készlet, hiányos, sérült, jelzett.
11307.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 31 cm
11308.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi madaras lány, jelzett, kopásokkal, m: 15 cm
11309.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi kotyogó kiöntő, hibátlan, jelzett, m: 13 cm
11310.

Rufpreis:
2 000 HUF

11311.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kőbányai Porcelángyár: Miskolctapolca fonott emlék tálka. Kézzel festett, jelzett, kis mázrepedésekkel, d: 16 cm
11312.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aquincum aquazur bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. terv: Őz-Szabó Antónia. d: 10 cm,
11313.

Rufpreis:
8 000 HUF

Goebel fajansz figura, jelzett, kopásokkal, m: 6 cm
11314.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Goebel / Hummel fajansz figura, jelzett, kopásokkal, m: 13 cm
11315.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF