Porzellan Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2874735
11328
439
Capodimonte büszt. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanásokkal 16 cm 2461974
11329
439
2 db kínai porcelán fookutya. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 7 cm
2885612
11330
439
Bjorn Wiinblad: Aladdin és a csodalámpa, Rosenthal studio-linie kézzel festett porcelán. Németország, 1970 körül. d: 16 cm. Hibátlan. IV. Aladdin bebörtönözve a varázskertben. 2840712
11331
439
46000
Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel.
2731433
11332
439
2731429
11333
439
Belga fajansz váza, rokokó jelenetes, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 25 cm 2569052
11334
439
Longwy francia jelzett, hal formájú osztrigatál, 5db, fajansz, mázrepedésekkel, 31x27cm 2747409
11335
439
Limoges szósz tartó, 6 db, porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 9 cm 2754697
11336
439
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2754680
11337
439
2754692
11338
439
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2754690
11339
439
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF