Porzellan Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2868101
11400
439
Kéményseprős porcelán szív, jelzett, kopással 12x12 cm
2852227
11401
439
Dresden áttört, dísz tányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, d: 24,5 cm 2851615
11402
439
Dresden áttört porcelán kínáló, jelzett, repedt, d: 20 cm 2814233
11403
439
Haas & Czjzek Schlaggenwald fehér mázas porcelán teáskanna, szűrővel, üveg fedővel. Jelzett, a fedőn csorbával, m: 26 cm
2881898
11404
439
5500
Olasz fali dísz csempe. Jelzett, Matricás, hibátlan 40x20 cm 2875758
11405
439
Régi kis teababa, porcelán, textil ruhával. m: 14 cm 2874618
11406
439
Kundo asztali quartz óra, nincs kipróbálva, m: 29 cm 2873892
11407
439
Decobex jelszett dísztányér, falraaksztható, tányértartóban, Szombathely Iseum, jelzett, matricás porcelán, 18 karátos aranyszegély díszítéssel kopásnyomokkal, d: 20 cm 2873897
11408
439
Decobex jelszett dísztányér, falraaksztható, tányértartóban, Szombathely Szent Norbert Lelkészseég, jelzett, matricás porcelán, 18 karátos aranyszegély díszítéssel kopásnyomokkal, d: 20 cm
2873900
11409
439
Decobex jelszett dísztányér, falraaksztható, tányértartóban, Szombathely Ferences templom, jelzett, matricás porcelán, 18 karátos aranyszegély díszítéssel kopásnyomokkal, d: 20 cm
2873902
11410
439
Decobex jelszett dísztányér, falraaksztható, tányértartóban, Szombathely Zsinagóga, jelzett, matricás porcelán, 18 karátos aranyszegély díszítéssel kopásnyomokkal, d: 20 cm 2873903
11411
439
Decobex jelszett dísztányér, falraaksztható, tányértartóban, Szombathely Székesegyház, jelzett, matricás porcelán, 18 karátos aranyszegély díszítéssel kopásnyomokkal, d: 20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF