Porzellan

Zahl der Lose: 273

Kéményseprős porcelán szív, jelzett, kopással 12x12 cm
11400.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dresden áttört, dísz tányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, d: 24,5 cm
11401.

Rufpreis:
6 000 HUF

Dresden áttört porcelán kínáló, jelzett, repedt, d: 20 cm
11402.

Rufpreis:
6 000 HUF

Haas & Czjzek Schlaggenwald fehér mázas porcelán teáskanna, szűrővel, üveg fedővel. Jelzett, a fedőn csorbával, m: 26 cm
11403.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olasz fali dísz csempe. Jelzett, Matricás, hibátlan 40x20 cm
11404.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Régi kis teababa, porcelán, textil ruhával. m: 14 cm
11405.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

Kundo asztali quartz óra, nincs kipróbálva, m: 29 cm
11406.

Rufpreis:
5 000 HUF

Decobex jelszett dísztányér, falraaksztható, tányértartóban, Szombathely Iseum, jelzett, matricás porcelán, 18 karátos aranyszegély díszítéssel kopásnyomokkal, d: 20 cm
11407.

Rufpreis:
2 800 HUF

Decobex jelszett dísztányér, falraaksztható, tányértartóban, Szombathely Szent Norbert Lelkészseég, jelzett, matricás porcelán, 18 karátos aranyszegély díszítéssel kopásnyomokkal, d: 20 cm
11408.

Rufpreis:
2 800 HUF

Decobex jelszett dísztányér, falraaksztható, tányértartóban, Szombathely Ferences templom, jelzett, matricás porcelán, 18 karátos aranyszegély díszítéssel kopásnyomokkal, d: 20 cm
11409.

Rufpreis:
2 800 HUF

Decobex jelszett dísztányér, falraaksztható, tányértartóban, Szombathely Zsinagóga, jelzett, matricás porcelán, 18 karátos aranyszegély díszítéssel kopásnyomokkal, d: 20 cm
11410.

Rufpreis:
2 800 HUF

Decobex jelszett dísztányér, falraaksztható, tányértartóban, Szombathely Székesegyház, jelzett, matricás porcelán, 18 karátos aranyszegély díszítéssel kopásnyomokkal, d: 20 cm
11411.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF