Porzellan Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2873905
11412
439
Decobex jelszett dísztányér, falraaksztható, tányértartóban, Szombathely Püspöki Palota, jelzett, matricás porcelán, 18 karátos aranyszegély díszítéssel kopásnyomokkal, d: 20 cm 2873957
11413
439
3800
Kínai porcelán, váza, aranyozott, kopott, m: 30 cm 2880372
11414
439
Teáskészlet, porcelán, jelzett, hiányos, sérült. 2880419
11415
439
Vegyes porcelán tétel, vegyes állapotban és méretben, garancia nincs! 2876675
11416
439
Seltmann Weiden Bavaria porcelán kínáló tál 29x19 cm 2875815
11417
439
Rosenthal Bianchi design porcelán salátás tál. Jelzett, kis kopással d: 24 cm
2874640
11418
439
Porcelán falióra. Festett, elemmel, működik. 22x22 cm
2874705
11419
439
Royal Danube áttört porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15 cm
2877020
11420
439
Limoges virágmintás bonbonier, jelzett, kopással d: 12 cm 2849547
11421
439
Porcelán elefánt, jelzés nélkül, kézzel festett, hibátlan 13 cm 2851715
11422
439
Mau Tai likőrös palack, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2824518
11423
439
Pisai ferde torony 2 db porcelán tálka, egyik kézzel festett. d: 17, 13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF