Porzellan Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2793037
11436
439
2793005
11437
439
Porcelán váza, jelzés nélkül, kopott, sérült, m: 21 cm 2824124
11438
439
2732367
11439
439
Alexia Groß und Einzelhandel GmbH Düsseldorf, díszváza, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m: 29,5 cm
2765809
11440
439
5 személyes angol reggeliző készlet, porcelán, jelzett, hibátlan. 2868102
11441
439
Emlék születésnapodra. Porcleán kép, dombormű. Jelzés nélkül, kézzel festett, kis lepattanással 15x10 cm 2868250
11442
439
3800
Citrom mintás fajansz kínáló tál. Jelzé snélkül, hibátlan 35x35 cm
2868176
11443
439
4800
Meisseni porcelán csésze. Kézzel festett, jelzett kis lepattanással
2868177
11444
439
Victoria hiányos mokkás készlet, tálcával. Aranyozott, jelzett, kis kopással 2821171
11445
439
Antik porcelán kiöntő, jelzett: Hüttl Tivadar Budapest, kopásokkal, m: 18 cm 2820168
11446
439
2753546
11447
439
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF