Porzellan

Zahl der Lose: 273

11436.

Rufpreis:
4 000 HUF

Porcelán váza, jelzés nélkül, kopott, sérült, m: 21 cm
11437.

Rufpreis:
2 800 HUF

11438.

Rufpreis:
1 200 HUF

Alexia Groß und Einzelhandel GmbH Düsseldorf, díszváza, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m: 29,5 cm
11439.

Rufpreis:
1 800 HUF

5 személyes angol reggeliző készlet, porcelán, jelzett, hibátlan.
11440.

Rufpreis:
2 400 HUF

Emlék születésnapodra. Porcleán kép, dombormű. Jelzés nélkül, kézzel festett, kis lepattanással 15x10 cm
11441.

Rufpreis:
4 000 HUF

Citrom mintás fajansz kínáló tál. Jelzé snélkül, hibátlan 35x35 cm
11442.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Meisseni porcelán csésze. Kézzel festett, jelzett kis lepattanással
11443.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Victoria hiányos mokkás készlet, tálcával. Aranyozott, jelzett, kis kopással
11444.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik porcelán kiöntő, jelzett: Hüttl Tivadar Budapest, kopásokkal, m: 18 cm
11445.

Rufpreis:
1 800 HUF

11446.

Rufpreis:
2 000 HUF

11447.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF