Porzellan Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2873493
11364
439
3800
Német porcelán figura, virágárus fiú, kopott, kis sérülésekkel, jelzett, m: 12 cm 2873494
11365
439
3800
Német porcelán figura, fagottozó fiú, kopott, kis sérülésekkel, jelzett, m: 15 cm 2873497
11366
439
3800
Német porcelán figura, szőlős puttó, kopott, kis sérülésekkel, jelzett, m: 14 cm 2873500
11367
439
3800
Német porcelán figura, legyezős nő, kopott, kis sérülésekkel, jelzett, m: 15 cm 2873502
11368
439
3800
Német porcelán figura, virágárus, kopott, kis sérülésekkel, jelzett, m: 15 cm 2873506
11369
439
3800
Német porcelán figura, figurális gyertyatartó, kopott, kis sérülésekkel, jelzett, m: 16 cm
2873509
11370
439
Német porcelán figura, puttók, kopott, kis sérülésekkel, jelzett, m: 18 cm 2873513
11371
439
3400
Német porcelán figura, gyertyás nő, kopott, kis sérülésekkel, jelzett, m: 12 cm 2873514
11372
439
3400
Német porcelán figura, csörgődobos nő, kopott, kis sérülésekkel, jelzett, m: 12 cm 2873518
11373
439
3400
Német porcelán figura, táncoló nő, kopott, kis sérülésekkel, jelzett, m: 14 cm 2873522
11374
439
Német porcelán figura, nyulas fiú, kopott, kis sérülésekkel, jelzett, m: 17 cm 2873524
11375
439
Német porcelán figura, nő kalappal, kopott, kis sérülésekkel, jelzett, m: 15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF