Porzellan

Zahl der Lose: 273

Sitzendorf art deco porcelán női figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
11388.

Rufpreis:
10 000 HUF

11389.

Rufpreis:
6 000 HUF

MCP csehszlovák porcelán, fűszertartó, leveses tál, főzelékes és sültes tál. Kopásokkal, jelzett.
11390.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Fasold & Stauch német porcelán figurális ibolyaváza. Ámor. Jelzett, minimális kopásokkal, m: 12 cm
11391.

Rufpreis:
4 000 HUF

11392.

Rufpreis:
2 000 HUF

Angol szószos tál, jelzett, kopásokkal, fajansz, m: 17 cm
11393.

Rufpreis:
6 000 HUF

11394.

Rufpreis:
12 000 HUF

11395.

Rufpreis:
4 000 HUF

11 darabos román fűszertartó készelt, porcelán, kopott, jelzett: Cluj. Vegyes méretben.
11396.

Rufpreis:
10 000 HUF

Izraeli porcelán halas tányér készlet. Fehér mázas, aranyozott, jelzett, kis kopással Nagy tál 34 cm
11397.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fraureuth német porcelán figura, kecskepásztor lány, 1919-1926 körül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, alján címkemaradványokkal, 12,5x16x5 cm
11398.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tirschenreuth porcelán váza, fehér mázas/biszkvit, plasztikus virágdíszítéssel. Jelzett, minimális kopással, 9,5x12,5 cm
11399.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF