Porzellan Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2880143
11388
439
Sitzendorf art deco porcelán női figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm 2819060
11389
439
2884346
11390
439
5500
MCP csehszlovák porcelán, fűszertartó, leveses tál, főzelékes és sültes tál. Kopásokkal, jelzett.
2884443
11391
439
Fasold & Stauch német porcelán figurális ibolyaváza. Ámor. Jelzett, minimális kopásokkal, m: 12 cm
2731409
11392
439
2747425
11393
439
Angol szószos tál, jelzett, kopásokkal, fajansz, m: 17 cm
2817018
11394
439
2793026
11395
439
2824139
11396
439
11 darabos román fűszertartó készelt, porcelán, kopott, jelzett: Cluj. Vegyes méretben. 2849038
11397
439
Izraeli porcelán halas tányér készlet. Fehér mázas, aranyozott, jelzett, kis kopással Nagy tál 34 cm 2849477
11398
439
Fraureuth német porcelán figura, kecskepásztor lány, 1919-1926 körül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, alján címkemaradványokkal, 12,5x16x5 cm
2849464
11399
439
Tirschenreuth porcelán váza, fehér mázas/biszkvit, plasztikus virágdíszítéssel. Jelzett, minimális kopással, 9,5x12,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF