Porzellan

Zahl der Lose: 273

11424.

Rufpreis:
2 400 HUF

Delft porcelán korsó, jelzett, kis kopásokkal, m: 19 cm
11425.

Rufpreis:
2 400 HUF

6 db Limoges süteményes tányér, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
11426.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kutyát ölelő kislány. Mázas porcelán jelzés nélkül kopással 15 cm
11427.

Rufpreis:
1 600 HUF

Porcleán papagáj irizáló mázzal. Jelzés nélkül, kopással 25 cm
11428.

Rufpreis:
2 400 HUF

Újságolvasó biszkvit porcleán, jelzett, kézzel festett, kopással 12 cm
11429.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db kis kínai váza. Kézzel festett, kopással 8 cm
11430.

Rufpreis:
2 400 HUF

Historizáló porcelán teás kanna és kiöntő Jelzés nélkül, kopással 18 cm
11431.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Bodrogkeresztúri porcelán váza. Retro mintás, jelzett, kis kopással. 34 cm
11432.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Porcelán fedeles bonbonier, madaras mintával díszítve. Kézzel festett, jelzés nélkül (alján formaszámmal), kisebb kopásnyomokkal, m: 15 cm
11433.

Rufpreis:
2 400 HUF

Cseh Alt Wien porcelán csésze, kobaltkék-arany díszítéssel. Matricás, jelzett, mázrepedésekkel, m: 7 cm
11434.

Rufpreis:
2 000 HUF

Schaubach Kunst papagáj, fehér mázas porcelán, 1926-1953 között. Jelzett, hibátlan, m: 19 cm
11435.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF