Porzellan Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2693788
11424
439
2885633
11425
439
Delft porcelán korsó, jelzett, kis kopásokkal, m: 19 cm 2885641
11426
439
6 db Limoges süteményes tányér, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm 2848433
11427
439
Kutyát ölelő kislány. Mázas porcelán jelzés nélkül kopással 15 cm
2848427
11428
439
Porcleán papagáj irizáló mázzal. Jelzés nélkül, kopással 25 cm 2848420
11429
439
Újságolvasó biszkvit porcleán, jelzett, kézzel festett, kopással 12 cm
2848446
11430
439
2 db kis kínai váza. Kézzel festett, kopással 8 cm 2826225
11431
439
3200
Historizáló porcelán teás kanna és kiöntő Jelzés nélkül, kopással 18 cm
2826224
11432
439
3200
Bodrogkeresztúri porcelán váza. Retro mintás, jelzett, kis kopással. 34 cm 2882264
11433
439
Porcelán fedeles bonbonier, madaras mintával díszítve. Kézzel festett, jelzés nélkül (alján formaszámmal), kisebb kopásnyomokkal, m: 15 cm
2882184
11434
439
Cseh Alt Wien porcelán csésze, kobaltkék-arany díszítéssel. Matricás, jelzett, mázrepedésekkel, m: 7 cm
2874424
11435
439
Schaubach Kunst papagáj, fehér mázas porcelán, 1926-1953 között. Jelzett, hibátlan, m: 19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF