Porzellan

Zahl der Lose: 273

"Karl Friedrich Schinkel" meisseni biszkvit porcelán emlékérem (56mm) hibátlan
11448.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11449.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kínai porcelán 6 személyes mokkás készlet, matricás, kis kopásnyomokkal, eredeti dobozában
11450.

Rufpreis:
1 200 HUF

Home Living 6 csészés kávés készlet, matricás, jelzett, kopott, mázhibákkal, eredeti dobozában, csésze: 6x4,5 cm, csésze alj: 11 cm
11451.

Rufpreis:
2 000 HUF

Terebess keleti stílusú porcelán váza, jelzett, mázrepedésekkel, kopásokkal, m: 36 cm
11452.

Rufpreis:
2 000 HUF

Régi virágmintás bonbonier, kopott, jelzett, d: 9 cm
11453.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jozefina két személyes mokkás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan.
11454.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 db Alba Julia porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm
11455.

Rufpreis:
4 000 HUF

Virágmintás kis porcelán kiöntő. Matricás, jelzés nélkül, kis kopással, m: 15 cm
11456.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rosenthal négyágú gyertyatartó, porcelán, kopott, m: 20,5 cm
11457.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hutschenreuter szőlő szüretelési jelenetet ábrázoló porcelán dísztál. Matricás, jelzett, hibátlan 21 cm
11458.

Rufpreis:
3 000 HUF

Porcelán bonbonniere empire stílus. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopással d: 10 cm
11459.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF