Porzellan Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2753568
11448
439
"Karl Friedrich Schinkel" meisseni biszkvit porcelán emlékérem (56mm) hibátlan
2841952
11449
439
2791023
11450
439
Kínai porcelán 6 személyes mokkás készlet, matricás, kis kopásnyomokkal, eredeti dobozában
2816491
11451
439
Home Living 6 csészés kávés készlet, matricás, jelzett, kopott, mázhibákkal, eredeti dobozában, csésze: 6x4,5 cm, csésze alj: 11 cm 2852665
11452
439
Terebess keleti stílusú porcelán váza, jelzett, mázrepedésekkel, kopásokkal, m: 36 cm 2852222
11453
439
Régi virágmintás bonbonier, kopott, jelzett, d: 9 cm
2844660
11454
439
Jozefina két személyes mokkás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan.
2844661
11455
439
2 db Alba Julia porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm 2814224
11456
439
Virágmintás kis porcelán kiöntő. Matricás, jelzés nélkül, kis kopással, m: 15 cm
2884247
11457
439
Rosenthal négyágú gyertyatartó, porcelán, kopott, m: 20,5 cm
2881895
11458
439
Hutschenreuter szőlő szüretelési jelenetet ábrázoló porcelán dísztál. Matricás, jelzett, hibátlan 21 cm
2881770
11459
439
3800
Porcelán bonbonniere empire stílus. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopással d: 10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF