Porzellan Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2774266
11256
439
Zsolnay virágmintás, 6 személyes teáskészlet, jelzett, kopásokkal. 2873261
11257
439
Zsolnay eozin mázas őzike. Jelzett, hibátlan 17 cm 2873262
11258
439
Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, hibátlan 13,5 cm 2873266
11259
439
24000
Zsolnay eozin jegesmedvék, jelzett, hibátlan 20 cm, m: 13 cm 2873269
11260
439
15000
Zsolnay eozin mázas oroszlán, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 2873270
11261
439
24000
Zsolnay eozin mázas váza, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
2873274
11262
439
32000
Zsolnay eozin mázas akt, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 2876151
11263
439
Zsolnay virág mintás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 30 cm
2869446
11264
439
Zsolnay kék virág mintás hat személyes porcelán mokkás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan 2852640
11265
439
Zsolnay búzavirág mintás lámpa, sérült, hiányos, nincs kipróbálva, m: 55 cm
2874612
11266
439
Zsolnay virág mintás váza, jelzett, kopásokkal, m: 18 cm
2873815
11267
439
Zsolnay teáskanna, jelzett, részben kézzel festett, matricás, kis kopásokkal, m: 16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF