Porzellan

Zahl der Lose: 273

Zsolnay virág mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
11268.

Rufpreis:
10 000 HUF
10

11269.

Rufpreis:
10 000 HUF
14

2db Zsolnay virág mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
11270.

Rufpreis:
8 000 HUF
9

Zsolnay virág mintás kaspó, jelzett, hibátlan, d: 11 cm
11271.

Rufpreis:
6 000 HUF
17

Zsolnay virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
11272.

Rufpreis:
6 000 HUF
17

Zsolnay virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
11273.

Rufpreis:
5 000 HUF
14

6 db Zsolnay art deco tányér. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 12 cm
11274.

Rufpreis:
8 000 HUF

6 db Zsolnay sárga porcelán bögre és alátét, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel.
11275.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay bölény, kézzel festett, lába sérült, jelzett, m: 14,5 cm, h: 23 cm Tervező: Sinkó András
11276.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 33 cm
11277.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay, régi, 6 személyes teáskészlet, jelzett, kopott.
11278.

Rufpreis:
5 000 HUF
13

11279.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF