Porzellan Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2879449
11268
439
Zsolnay virág mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 2879450
11269
439
Zsolnay virág mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 2879451
11270
439
2db Zsolnay virág mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 2879452
11271
439
Zsolnay virág mintás kaspó, jelzett, hibátlan, d: 11 cm 2879456
11272
439
Zsolnay virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm 2879457
11273
439
Zsolnay virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2886345
11274
439
6 db Zsolnay art deco tányér. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 12 cm 2886313
11275
439
6 db Zsolnay sárga porcelán bögre és alátét, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel. 2850991
11276
439
Zsolnay bölény, kézzel festett, lába sérült, jelzett, m: 14,5 cm, h: 23 cm Tervező: Sinkó András
2884258
11277
439
Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 33 cm 2875738
11278
439
Zsolnay, régi, 6 személyes teáskészlet, jelzett, kopott. 2883598
11279
439
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF