Meissen hausmaler porcelán szószos tál. Kézzel festett, belül is. Jelz... https://www.darabanth.com/de/439-Fernauktion/439.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~1000006/Meissen-hausmaler-porcelan-szoszos-tal-Kezzel-festett-belul-is-Jelzett-maz-feletti-kezi-f~II2876371
2876371
11385
439
Beschreibung: Meissen hausmaler porcelán szószos tál. Kézzel festett, belül is. Jelzett (máz feletti kézi festés) Kopásokkal. 23x15 cm
: nagy_andras