Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 323

Ilnitzky Imre (?-?), működött a XX. sz. első felében: Tabáni részlet, háttérben a régi Erzsébet-híddal. Olaj, vászon, jelzett, apró sérülésekkel. Dekoratív fakeretben, 40×50 cm
10133.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ilnitzky Imre (?-?), működött a XX. sz. első felében: Tanya. Olaj, vászon, jelzett, apró sérülésekkel. Dekoratív fakeretben, 40×50 cm
10134.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Imre István (1918-1983): Kislány a Balatonban, rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 30×39 cm
10135.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Láng Rudolf (1904-1991): Madárka. Rézkarc, papír, jelzett. 16,5×27,5 cm
10136.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Jánosi Sándor (1927-1982): Virágcsendélet. Színes linómetszet, papír, jelzett. 35×19 cm
10137.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Józsa János (1936-2016): Nyár II. Linómetszet, papír, jelzett. A lap kissé foltos. 14x18 cm
10138.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kádár György (1912-2002): Alkony. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 30x49 cm
10139.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kádár György (1912-2002): Folyópart. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott. 69/100. Hátoldalán Koller Galéria bélyegzőjével. 24x32 cm
10140.

Rufpreis:
2 400 HUF

10141.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Joseph Kádár (1936-2019): Hommage a Le Corbusier, 1987. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. Hátoldalon a művész pecsétjével. 13x13,5 cm
10142.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Joseph Kádár (1936-2019): Szürrealista kompozíció, 1971. Elektrográfia, papír, jelzett. Művészpéldány E.A jelzéssel. Hátoldalon a művész pecsétjével. 19,5x19,5 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Surrealistic composition, 1971. Electrographic work on paper, signed. E.A. artist's proof. 19,5x19,5 cm
10143.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10144.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF