Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 323
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2884323
10133
439
Ilnitzky Imre (?-?), működött a XX. sz. első felében: Tabáni részlet, háttérben a régi Erzsébet-híddal. Olaj, vászon, jelzett, apró sérülésekkel. Dekoratív fakeretben, 40×50 cm 2884319
10134
439
Ilnitzky Imre (?-?), működött a XX. sz. első felében: Tanya. Olaj, vászon, jelzett, apró sérülésekkel. Dekoratív fakeretben, 40×50 cm
2767749
10135
439
3200
Imre István (1918-1983): Kislány a Balatonban, rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 30×39 cm 2876493
10136
439
4800
Láng Rudolf (1904-1991): Madárka. Rézkarc, papír, jelzett. 16,5×27,5 cm 2876483
10137
439
3800
Jánosi Sándor (1927-1982): Virágcsendélet. Színes linómetszet, papír, jelzett. 35×19 cm 2885969
10138
439
Józsa János (1936-2016): Nyár II. Linómetszet, papír, jelzett. A lap kissé foltos. 14x18 cm 2820778
10139
439
Kádár György (1912-2002): Alkony. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 30x49 cm
2846318
10140
439
Kádár György (1912-2002): Folyópart. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott. 69/100. Hátoldalán Koller Galéria bélyegzőjével. 24x32 cm 2884381
10141
439
13000
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 22/50. 12x19 cm 2884376
10142
439
Joseph Kádár (1936-2019): Hommage a Le Corbusier, 1987. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. Hátoldalon a művész pecsétjével. 13x13,5 cm 2875323
10143
439
24000
Joseph Kádár (1936-2019): Szürrealista kompozíció, 1971. Elektrográfia, papír, jelzett. Művészpéldány E.A jelzéssel. Hátoldalon a művész pecsétjével. 19,5x19,5 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Surrealistic composition, 1971. Electrographic work on paper, signed. E.A. artist's proof. 19,5x19,5 cm 2846245
10144
439
26000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF