Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 323

Hertay Mária (1932-2018): Füvek. Rézkarc, papír, jelzett, lap alján rézkarcot nem érintő apró szakadásokkal, 75×30 cm
10121.

Rufpreis:
6 000 HUF
11

10122.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10123.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10124.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

10125.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

10126.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10127.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Heinrich Hoffmann (1859-1933): Német városrészlet (Kromberg v. Kronberg?), 1886. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 29x23 cm
10128.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Horváth Endre (1896-1959): Boldog új évet. Rézmetszet. papír. Jelzett a metszeten. 14x9cm
10129.

Rufpreis:
5 000 HUF

10130.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Hubay Miklós (1922 - ): Virágcsendélet. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. Jelzett. 47x33cm
10131.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hubay Miklós (1922 - ): Virágcsendélet. Olaj, papír. üvegezett keretben. Jelzett. 53x42cm
10132.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF