Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 323

Bálint Rezső (1885-1945): Formák-foltok-vonalak. 10 litografia. Kosztolányi Dezső előszava. Budapest, 1918. Litográfia, papír, mindegyik litográfia ceruzával jelzett. Mindegyik litográfia valamint a borító és az előszó is külön plexiüvegezett fakeretben, egyik keret plexiüveg nélkül.. 30,5x23,5 és 27,5x20,5 cm közötti méretekben.
10024.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Bálványos Huba (1938-2011). Ad astra II., Öregek. Linómetszet, merített papír, jelzett, 81/100 számozással, üvegezett fakeretben, 16x20,5 cm
10025.

Rufpreis:
5 000 HUF

10026.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Bánovszky Miklós (1895-1995): Kirándulók a Balatonparton. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 60×80 cm / Miklós Bánovszky (1895-1995): Tourists at Lake Balaton. Oil on canvas, signed lower left, framed, 60×80 cm
10027.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Badacsonyi Sándor (1949-2016): Magány, 1979. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (30/50). Feltekerve. 27,5x21 cm
10028.

Rufpreis:
5 000 HUF

Banksy: Helicopter. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, "POW Printmaking" szárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal Számozott: 52/150. Lapméret:70x50 cm, / Numbered, marked
10029.

Rufpreis:
10 000 HUF
28

Banksy: Er.... Jelzés nélkül. Ofszet, papír. 30x42 cm
10030.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Banksy: Flower Thrower. Jelzés nélkül. Ofszet, papír. 30x42 cm
10031.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Banksy: Balloon Girl. Jelzés nélkül. Ofszet, papír. 30x42 cm
10032.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Jean-Michel Basquiat (1960-1988) Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, szárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal Számozott: 65/100. Lapméret:70x50 cm, / Numbered, marked
10033.

Rufpreis:
10 000 HUF
20

10034.

Rufpreis:
2 800 HUF

10035.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF