Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 323
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2882690
10024
439
50000
Bálint Rezső (1885-1945): Formák-foltok-vonalak. 10 litografia. Kosztolányi Dezső előszava. Budapest, 1918. Litográfia, papír, mindegyik litográfia ceruzával jelzett. Mindegyik litográfia valamint a borító és az előszó is külön plexiüvegezett fakeretben, egyik keret plexiüveg nélkül.. 30,5x23,5 és 27,5x20,5 cm közötti méretekben.
2851260
10025
439
Bálványos Huba (1938-2011). Ad astra II., Öregek. Linómetszet, merített papír, jelzett, 81/100 számozással, üvegezett fakeretben, 16x20,5 cm 2881295
10026
439
4600
2727911
10027
439
36000
Bánovszky Miklós (1895-1995): Kirándulók a Balatonparton. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 60×80 cm / Miklós Bánovszky (1895-1995): Tourists at Lake Balaton. Oil on canvas, signed lower left, framed, 60×80 cm 2881291
10028
439
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Magány, 1979. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (30/50). Feltekerve. 27,5x21 cm 2872730
10029
439
Banksy: Helicopter. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, "POW Printmaking" szárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal Számozott: 52/150. Lapméret:70x50 cm, / Numbered, marked 2881664
10030
439
11000
Banksy: Er.... Jelzés nélkül. Ofszet, papír. 30x42 cm
2881661
10031
439
11000
Banksy: Flower Thrower. Jelzés nélkül. Ofszet, papír. 30x42 cm
2881652
10032
439
11000
Banksy: Balloon Girl. Jelzés nélkül. Ofszet, papír. 30x42 cm 2872714
10033
439
Jean-Michel Basquiat (1960-1988) Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, szárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal Számozott: 65/100. Lapméret:70x50 cm, / Numbered, marked 2824070
10034
439
2812063
10035
439
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF