Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 323
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2812060
10036
439
Benkovits György (?-): Ködös Szentendre. Computer print, papír, jelzett. számozott (4/6). Üvegezett fakeretben. 20×20 cm
2830168
10037
439
Benyovszky István (1898-1969): Lóportré. Olaj, karton, jelzett, dekoratív fakeretben, 25×20,5 cm 2873281
10038
439
Berecz András (1929-2010): Csenbdélet. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, kis sérüléssel 32x29 cm 2841935
10039
439
Bertalan Rózsa (1900-1987): Szádelő (Felvidék, Kassa környéke), 1939. Pasztell, papír, jelzés nélkül, jobbra lent autográf címadással és datálással, 30x21 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 2842015
10040
439
Bertalan Rózsa (1900-1987): Sziklás táj. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, 30x21 cm. Üvegezett fakeretben.
2881298
10041
439
Bertalan Rózsa (1900-1987): Vízparti táj. Pasztell, papír, jelzés nélkül, 19x23 cm 2881275
10042
439
Bertalan Rózsa (1900-1987): 3db vázlatrajz könyv. Jelzett, 30x23 cm 2884595
10043
439
Blahos Rudolf (1917-1986): Alkony, rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 28×35 cm
2883637
10044
439
Bojtos Károly (1936-2011): Folyópart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 20x30 cm
2876510
10045
439
Bokros László (1928-2017): "Angelus". Szitanyomat, glitter (?), papír, jelzett, számozott (7/10). Paszpartuban. Lap széle foltos. 25x26,5 cm
2821569
10046
439
Borbély Béla (194?-2019): Női akt. Akvarell, papír, jelzett, 58x36 cm
2845650
10047
439
Borbély Béla (194?-2019): Balatonfelvidéki falu, 1988. Akvarell, papír, jelzett, 41x56 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF