Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 323

Benkovits György (?-): Ködös Szentendre. Computer print, papír, jelzett. számozott (4/6). Üvegezett fakeretben. 20×20 cm
10036.

Rufpreis:
3 000 HUF

Benyovszky István (1898-1969): Lóportré. Olaj, karton, jelzett, dekoratív fakeretben, 25×20,5 cm
10037.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Berecz András (1929-2010): Csenbdélet. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, kis sérüléssel 32x29 cm
10038.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Bertalan Rózsa (1900-1987): Szádelő (Felvidék, Kassa környéke), 1939. Pasztell, papír, jelzés nélkül, jobbra lent autográf címadással és datálással, 30x21 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10039.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bertalan Rózsa (1900-1987): Sziklás táj. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, 30x21 cm. Üvegezett fakeretben.
10040.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bertalan Rózsa (1900-1987): Vízparti táj. Pasztell, papír, jelzés nélkül, 19x23 cm
10041.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bertalan Rózsa (1900-1987): 3db vázlatrajz könyv. Jelzett, 30x23 cm
10042.

Rufpreis:
12 000 HUF

Blahos Rudolf (1917-1986): Alkony, rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 28×35 cm
10043.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Bojtos Károly (1936-2011): Folyópart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 20x30 cm
10044.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bokros László (1928-2017): "Angelus". Szitanyomat, glitter (?), papír, jelzett, számozott (7/10). Paszpartuban. Lap széle foltos. 25x26,5 cm
10045.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Borbély Béla (194?-2019): Női akt. Akvarell, papír, jelzett, 58x36 cm
10046.

Rufpreis:
5 000 HUF

Borbély Béla (194?-2019): Balatonfelvidéki falu, 1988. Akvarell, papír, jelzett, 41x56 cm.
10047.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF