Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 323

10085.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10086.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

G. Szántó András (?-2002): Őszi táj. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével. Fakeretben. 35x58 cm
10087.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gaál József (1960-): Egymás kalodái II, 1991. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 7/20 56x38 cm Lap sérült, foltos.
10088.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gaál József (1960-): Egymás kalodái I. 1991. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 9/20 56x38 cm Lap sérült, foltos.
10089.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gaál József (1960-): Egymás kalodái III. 1991. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 11/20 38x56 cm Lap sérült, foltos.
10090.

Rufpreis:
6 000 HUF

10091.

Rufpreis:
12 000 HUF

Garzó Bertalan (1882-1959): Virágzó park, 1920. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 23×30 cm
10092.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): 12 db fametszet (Kassa - Szent Mihály kápolna; Brassó - Városháza; Pozsony - Szent Mihály Kapu; stb.) A magyar kultúra tűzhelyei c. mappából (Bp., 1935, Magyar Kulturális Egyesületek Szövetsége). Helyenként kis lapszéli sérülésekkel, lapméret: 30x23 cm
10093.

Rufpreis:
4 000 HUF

10094.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10095.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Gerhardtné (?-?), működött a XIX. sz. végén/XX. sz elején: Virágzó utcarészlet. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 18x18 cm
10096.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF