Für Emil (1967-): Cionista Bocher (?), 2011. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/14), művész szárazbélyegzőjével, lapszéli elszínezésőddel. 33×26 cm
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): 12 db fametszet (Kassa - Szent Mihály kápolna; Brassó - Városháza; Pozsony - Szent Mihály Kapu; stb.) A magyar kultúra tűzhelyei c. mappából (Bp., 1935, Magyar Kulturális Egyesületek Szövetsége). Helyenként kis lapszéli sérülésekkel, lapméret: 30x23 cm
Gáspár Péter (1929-?), felvidéki magyar festő: Halászok a vízen. Olaj, vászon. Hátoldalán jelzett. Dekoratív fakeretben. 72×99 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Gáspár Péter (1929-?), felvidéki magyar festő: Csendélet. Olaj, farost. Hátoldalán GP monogrammal jelzett. Dekoratív fakeretben. 49×99 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!