Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 323
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2846397
10072
439
5500
Élesdy István (1912-1987): Budapest, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 42×49 cm
2883170
10073
439
F. Szabó János (1958-): Eső után. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 40x60 cm
2817826
10074
439
46000
Faragó Miklós (1947-): "La grande cuisine No. 1", 2017. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 60x60 cm.
2879326
10076
439
Fehérvári Zoltán (1958-): Romantikus táj. Olaj, kartonra kasírozott vászon, jelzett. Fa keretben, 20x25 cm 2819435
10077
439
15000
2877047
10078
439
Fóth Ernő (1934-2009): Cím nélkül. Ceruza, papír. Jelzett, Üvegezett keretben 4x5 cm 2884396
10079
439
Frank Magda (1914-1997): Fekete-kék kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. 33×18 cm / Magda Frank (1914-1997): Black-blue composition. Screenprint on paper, signed. 33×18 cm.
2884418
10080
439
24000
2846227
10081
439
26000
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 50x35 cm / Magda Frank (1914-1997): Geometric composition. Screenprint on paper, signed. 50x35 cm 2768197
10082
439
22000
2603967
10083
439
15000
Frank Magda (1914-1997): Absztrakt kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA/EXP jelzéssel. 26×39 cm / Magda Frank (1914-1997): Abstract composition. Screenprint on paper, signed, EA/EXP artist's proof, 26×39 cm. 2715418
10084
439
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF