Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 323

Élesdy István (1912-1987): Budapest, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 42×49 cm
10072.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

F. Szabó János (1958-): Eső után. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 40x60 cm
10073.

Rufpreis:
12 000 HUF

Faragó Miklós (1947-): "La grande cuisine No. 1", 2017. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 60x60 cm.
10074.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Fehérvári Zoltán (1958-): Romantikus táj. Olaj,  kartonra kasírozott vászon, jelzett. Fa keretben, 20x25 cm
10076.

Rufpreis:
10 000 HUF
11

10077.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Fóth Ernő (1934-2009): Cím nélkül. Ceruza, papír. Jelzett, Üvegezett keretben 4x5 cm
10078.

Rufpreis:
5 000 HUF

Frank Magda (1914-1997): Fekete-kék kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. 33×18 cm / Magda Frank (1914-1997): Black-blue composition. Screenprint on paper, signed. 33×18 cm.
10079.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10080.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 50x35 cm / Magda Frank (1914-1997): Geometric composition. Screenprint on paper, signed. 50x35 cm
10081.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10082.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10083.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10084.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF