Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 323
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2432833
10313
439
3200
2860921
10314
439
Vöröss Tibor (1911-1999): Női akt. Golyóstoll, papír, jelzett. Lapszéli apró szakadással, hajtásnyommal. 25,5×30,5 cm 2860912
10315
439
Vöröss Tibor (1911-1999): Velence. Filctoll, papír, jelzett. Lapszéli apró sérüléssel. 25,5×30,5 cm 2821502
10316
439
15000
2872734
10317
439
Andy Warhol (1928-1987): Mickey mouse. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 340/2400 CMOA Carnegie Museum of Art - New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett 60x60 cm / Offset-ithography 2845867
10318
439
14000
Weintrager Adolf (1927-1987): Derülés. Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 40x58,5 cm
2883576
10319
439
Zentai Pál (1938-1987): Behavazott utca. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 50×60 cm
2826205
10320
439
Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. Cinkográfia, paszpartuban, 14×18 cm 2861734
10321
439
Zombory Moldován Béla (1885-1967): Szent Gellért vértanúsága. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán bélyegzővel és feliratozott, 22×24,5 cm 2861744
10322
439
Zombory Moldován Béla (1885-1967): A füredi sétány ősszel (Balaton). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán bélyegzővel és feliratozott, 25,5×34 cm
2873209
10323
439
6 db Lenin életét bemutató rézkarc. klf alkotók, jelzettek. 19x30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF