Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 323

10313.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Vöröss Tibor (1911-1999): Női akt. Golyóstoll, papír, jelzett. Lapszéli apró szakadással, hajtásnyommal. 25,5×30,5 cm
10314.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vöröss Tibor (1911-1999): Velence. Filctoll, papír, jelzett. Lapszéli apró sérüléssel. 25,5×30,5 cm
10315.

Rufpreis:
3 000 HUF

10316.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Andy Warhol (1928-1987): Mickey mouse. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 340/2400 CMOA Carnegie Museum of Art - New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett 60x60 cm / Offset-ithography
10317.

Rufpreis:
10 000 HUF

Weintrager Adolf (1927-1987): Derülés. Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 40x58,5 cm
10318.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Zentai Pál (1938-1987): Behavazott utca. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 50×60 cm
10319.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. Cinkográfia, paszpartuban, 14×18 cm
10320.

Rufpreis:
2 000 HUF
15

Zombory Moldován Béla (1885-1967): Szent Gellért vértanúsága. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán bélyegzővel és feliratozott, 22×24,5 cm
10321.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zombory Moldován Béla (1885-1967): A füredi sétány ősszel (Balaton). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán bélyegzővel és feliratozott, 25,5×34 cm
10322.

Rufpreis:
4 000 HUF

6 db Lenin életét bemutató rézkarc. klf alkotók, jelzettek. 19x30 cm
10323.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF