https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 323

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szász Endre (1926-2003): Lány. Tus, papír, jelzett, 27x20 cm
1
10265.

Szász Endre (1926-2003): Lány. Tus, papír, jelzett, 27x20 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Szász Endre (1926-2003): Lány. Tus, papír, jelzett, 27x20 cm
1
10266.

Szász Endre (1926-2003): Lány. Tus, papír, jelzett, 27x20 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Szász Károly István (1909-1979): Arc. Tus, papír. Jelzett. 31x13,5 cm
1
10267.

Szász Károly István (1909-1979): Arc. Tus, papír. Jelzett. 31x13,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szász Károly István (1909-1979): Arcok. Tus, papír. Jelzés nélkül. 32x25 cm
1
10268.

Szász Károly István (1909-1979): Arcok. Tus, papír. Jelzés nélkül. 32x25 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szegő Gizi (Gis), (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai. 14 db. Vegyes technika, papír, összes jelzett. Többségének hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 11,5x10,5 és 15x18 cm közötti méretekben. Korabeli, Szegő Gizella nevével feliratozott Ludas Matyi borítékban
1
10269.

Szegő Gizi (Gis), (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai. 14 db. Vegyes technika, papír, összes jelzett. Többségének hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 11,5x10,5 és 15x18 cm közötti méretekben. Korabeli, Szegő Gizella nevével feliratozott Ludas Matyi borítékban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szegő Gizi (Gis), (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai. 10 db. Vegyes technika, papír, összes jelzett. Hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 15x19 cm körüli méretekben.
1
10270.

Szegő Gizi (Gis), (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai. 10 db. Vegyes technika, papír, összes jelzett. Hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 15x19 cm körüli méretekben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szegő Gizi (Gis), (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai, 9 db. Vegyes technika, papír, összes jelzett. Mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 17x12 és 14x21,5 cm közötti méretekben.
1
10271.

Szegő Gizi (Gis), (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai, 9 db. Vegyes technika, papír, összes jelzett. Mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 17x12 és 14x21,5 cm közötti méretekben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szegő Gizi (Gis), (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai. 12 db. Vegyes technika, papír, összes jelzett. Egy kivételével mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 15x16 és 15x21 cm közötti méretekben.
1
10272.

Szegő Gizi (Gis), (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai. 12 db. Vegyes technika, papír, összes jelzett. Egy kivételével mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 15x16 és 15x21 cm közötti méretekben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szeift Béla (1944-2012): Féregvirág, 2012. Olaj, applikáció, karton, jelzett, fakeretben, 27×20 cm.
1
10273.

Szeift Béla (1944-2012): Féregvirág, 2012. Olaj, applikáció, karton, jelzett, fakeretben, 27×20 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szelestey László (1939-1991): Emberek. Tus, papír, jelzés nélkül. 27x37 cm
1
10274.

Szelestey László (1939-1991): Emberek. Tus, papír, jelzés nélkül. 27x37 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Hadsereg. Olaj, vászon. Újrafeszítést igényel a vászon. Jelzett. 84x57 cm
1
10275.

Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Hadsereg. Olaj, vászon. Újrafeszítést igényel a vászon. Jelzett. 84x57 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
EUR
,
150,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Félakt. Olaj, vászon. Újrafeszítést igényel a vászon. Jelzett. 96x67 cm
1
10276.

Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Félakt. Olaj, vászon. Újrafeszítést igényel a vászon. Jelzett. 96x67 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
EUR
,
137,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse