Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 323

10253.

Rufpreis:
2 400 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Kiscell, Schmidt kastély két részből álló kép ca 1950. Akvarell, papír, jelzett 22x32 cm
10254.

Rufpreis:
4 000 HUF

Stettner Béla (1928-1984): Parti emberek VII. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/XV számozással, üvegezett fakeretben, 20×18 cm
10255.

Rufpreis:
6 000 HUF

10256.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Sugár Gábor (1976- ): Kutyus. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 50×70 cm
10257.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10258.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Szabó István (1927 - 2001): Csendélet farost, olaj, keretben 50 x 60 cm
10259.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Szabó Sándor (1923-1986): Split, 1969. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 33,5×23,5 cm
10260.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szalay Lajos (1909-1995): Ló és akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (45/100), üvegezett fakeretben, 38x42 cm
10261.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
11

Szalay Pál (1953-2015): Erotikus kép. Kollázs, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. Kissé vetemedett. 18x54 cm
10262.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szalay Pál (1953-2015): Szőke hölgy (erotikus kép). Kollázs, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. Kissé vetemedett. 18,5x54 cm
10263.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szász Endre (1926-2003) Ezeregyéjszaka meséi. sorozat egy része. Tus, papír, szép üvegezett fakeretben, hátoldalon: Művészetileg ellenőrzött pecsét jelzett. 10x9 cm
10264.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF