Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 323
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2642475
10253
439
2868174
10254
439
Sostarics Lajos (1896-1968): Kiscell, Schmidt kastély két részből álló kép ca 1950. Akvarell, papír, jelzett 22x32 cm
2851168
10255
439
Stettner Béla (1928-1984): Parti emberek VII. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/XV számozással, üvegezett fakeretben, 20×18 cm 2796689
10256
439
26000
2841482
10257
439
24000
Sugár Gábor (1976- ): Kutyus. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 50×70 cm 2883968
10258
439
90000
2872973
10259
439
38000
Szabó István (1927 - 2001): Csendélet farost, olaj, keretben 50 x 60 cm 2742866
10260
439
Szabó Sándor (1923-1986): Split, 1969. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 33,5×23,5 cm
2873280
10261
439
15000
Szalay Lajos (1909-1995): Ló és akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (45/100), üvegezett fakeretben, 38x42 cm 2734389
10262
439
Szalay Pál (1953-2015): Erotikus kép. Kollázs, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. Kissé vetemedett. 18x54 cm
2734349
10263
439
Szalay Pál (1953-2015): Szőke hölgy (erotikus kép). Kollázs, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. Kissé vetemedett. 18,5x54 cm
2828146
10264
439
22000
Szász Endre (1926-2003) Ezeregyéjszaka meséi. sorozat egy része. Tus, papír, szép üvegezett fakeretben, hátoldalon: Művészetileg ellenőrzött pecsét jelzett. 10x9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF