Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 323

10229.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Remsey Gábor (1925-1999): Hazafelé. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (71/100). Üvegezett fakeretben, 19x29,5 cm
10230.

Rufpreis:
3 000 HUF

Réti Mátyás (1922-2002): Liliom. Színes linómetszet, papír, jelzett, 38,5×28,5 cm
10231.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Steve Rose: Four faces of the Sydney opera. Nyomat. Jelzett .ÜVegezett keretben 9x9 cm egy kép
10232.

Rufpreis:
3 000 HUF

Róna Emy (1904-1988), 2 db mű: Majmok. Kréta, papír, egyik jelzett és datált (Róna Emy 1963), 20×15 és 18x13 cm
10233.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Róna Emy (1904-1988): Illusztráció Ács Kató: Kőbányai Gyerekek c. meséjéhez. Toll, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán hagyatéki pecséttel 27×20,5 cm.
10234.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Rubint Ávrahám Péter (1958-): Városrészlet. Vegyes technika, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 35×25 cm
10235.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rudnay Gyula (1878-1957): Társaság. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán MNG 971/980-as számú bírálati címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10236.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Ruttkay György (1898-1974): Önarckép. Pasztell, papír, jelzett, körbevágva, 30x24 cm
10237.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció. Algráfia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18 cm
10238.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, 9,5x9,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10239.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ruzicskay György (1896-1993): . Algráfia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18 cm
10240.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF