Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 323
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2796838
10229
439
15000
2767683
10230
439
Remsey Gábor (1925-1999): Hazafelé. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (71/100). Üvegezett fakeretben, 19x29,5 cm 2876473
10231
439
4800
Réti Mátyás (1922-2002): Liliom. Színes linómetszet, papír, jelzett, 38,5×28,5 cm 2873206
10232
439
Steve Rose: Four faces of the Sydney opera. Nyomat. Jelzett .ÜVegezett keretben 9x9 cm egy kép
2839011
10233
439
14000
Róna Emy (1904-1988), 2 db mű: Majmok. Kréta, papír, egyik jelzett és datált (Róna Emy 1963), 20×15 és 18x13 cm
2819096
10234
439
15000
Róna Emy (1904-1988): Illusztráció Ács Kató: Kőbányai Gyerekek c. meséjéhez. Toll, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán hagyatéki pecséttel 27×20,5 cm. 2812561
10235
439
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Városrészlet. Vegyes technika, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 35×25 cm 2875174
10236
439
32000
Rudnay Gyula (1878-1957): Társaság. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán MNG 971/980-as számú bírálati címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 2854340
10237
439
Ruttkay György (1898-1974): Önarckép. Pasztell, papír, jelzett, körbevágva, 30x24 cm 2883719
10238
439
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció. Algráfia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18 cm 2870738
10239
439
14000
Ruzicskay György (1896-1993): Kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, 9,5x9,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 2883730
10240
439
Ruzicskay György (1896-1993): . Algráfia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF