Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 323

Őri Rózsa Gyula (?- ): Erdőben Lear. Monotípia, papír, jelzett, papírra kasírozva, 29x21 cm
10217.

Rufpreis:
2 800 HUF

Patay Éva (1900-1984): Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 26x35,5 cm
10218.

Rufpreis:
5 000 HUF

10219.

Rufpreis:
12 000 HUF

Perei Zoltán (1913-1992): Tengeri csikó. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV. számozással. Üvegezett fakeretben. 6,5x13 cm
10220.

Rufpreis:
5 000 HUF

Monori Kovács Jenő (1884-?): Papagáj, 1910-20 körül. Ceruza, akvarell, papír, jelzett, 14,5x20,5 cm
10221.

Rufpreis:
3 000 HUF
17

10222.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10223.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Rác András (1926-2013): Labirintus. Hidegzománc, akvarell, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 37x61 cm
10224.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Rác András (1926-2013): Hegyek között. Színes linómetszet, papír, jelzett, 25×34 cm
10225.

Rufpreis:
4 000 HUF

10226.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10227.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Rác András (1926-2013): Labirintus. Hidegzománc, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Paszpartuban. 29,5x39 cm
10228.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF