Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 323
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2821606
10217
439
Őri Rózsa Gyula (?- ): Erdőben Lear. Monotípia, papír, jelzett, papírra kasírozva, 29x21 cm
2846185
10218
439
Patay Éva (1900-1984): Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 26x35,5 cm 2822348
10219
439
2851026
10220
439
Perei Zoltán (1913-1992): Tengeri csikó. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV. számozással. Üvegezett fakeretben. 6,5x13 cm
2848733
10221
439
Monori Kovács Jenő (1884-?): Papagáj, 1910-20 körül. Ceruza, akvarell, papír, jelzett, 14,5x20,5 cm 2716765
10222
439
50000
2672352
10223
439
40000
2806742
10224
439
Rác András (1926-2013): Labirintus. Hidegzománc, akvarell, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 37x61 cm
2884586
10225
439
Rác András (1926-2013): Hegyek között. Színes linómetszet, papír, jelzett, 25×34 cm 2812620
10226
439
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Ceruza, kréta, karton, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Alsó sarkaiban sérült. 45x31,5 cm
2543577
10227
439
15000
2846407
10228
439
Rác András (1926-2013): Labirintus. Hidegzománc, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Paszpartuban. 29,5x39 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF