Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 323
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2851342
10205
439
Müller Árpád (1961-2006): Geométer. Rézmetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány AE 6/15. számozással. 7×5,5 cm. 2791983
10206
439
260000
2875887
10207
439
60000
Nagy József (?-?): 105 db rajz, többségében portrék. Ceruza, papír, jelzett. Többségében 1919. évi postázatlan levelezőlapon, néhány I. világháborús, nem megírt hadifogoly tábori levelezőlapon. 14×9 cm körüli méretekben
2448098
10208
439
2500268
10209
439
5500
Nagy Lajos (1956-): Kalapos hölgy. Pasztell, papír, jelzés nélkül. 57x42,5 cm
2589178
10210
439
Nagy Lajos (1956-): Önarckép. Szén, papír, jelzés nélkül. 30,5x21,5 cm 2612706
10211
439
30000
Nagybányai Nagy Zoltán (1904-1981): Falu a völgyben. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×80 cm 2692783
10212
439
24000
Nolipa István Pál (1907-1986): Május 1. Pittkréta, pasztell, papír. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett, kissé sérült fakeretben 50x39 cm 2870149
10213
439
Nyári Lóránt (1928-1982): Karácsony (Christmas), 1975. Rézkarc, papír, jelzett, 13×20 cm 2870150
10214
439
Nyári Lóránt (1928-1982): Francois Villon, 1973. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, 19×8 cm 2876118
10215
439
36000
Olgyay Ferenc (1872-1939): Ökrök a szántóföldön. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Apró sérüléssel az alján. 40x50 cm 2884968
10216
439
Ócsvár Rezső (1877-1968): Lány és fiú (illusztráció). Tus, papír, jelezve jobbra lent, 11x9 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF