Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 323

10109.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10110.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10111.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Halász Károly (1946-2016):. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett keretben. 22x22 cm
10112.

Rufpreis:
12 000 HUF

10113.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 42x26 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof..
10114.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10115.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10116.

Rufpreis:
5 000 HUF

Helbing Ferenc (1870-1958): Krisztus, linómetszet, papír, paszpartuban, 20×19 cm
10117.

Rufpreis:
4 000 HUF

10118.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hepp Edit (1947-): Jelenet (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 14×20 cm
10119.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hermann Lipót (1884-1972): Bacchanália . Szén, papír, jelezve jobbra lent: Hermann L. balra: Hagyatéki pecsét. Üvegezett fa keretben, 23,5x29 cm.
10120.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF