Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 323

Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1956): Almát hámozó lány. Színezett rézkarc, papír, jelzés nélkül. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 34,5x27 cm
10097.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Göndör Bertalan (1908-1945): 3 db karikatúra. Ceruza, papír, jelzett, kb 30x22 cm
10098.

Rufpreis:
3 000 HUF

Görög Rezső (1930-): Hegyi falu. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 30×40 cm
10099.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10100.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Gráber Margit (1896-1993): Aratás, 1931. Szén, papír, jelezve jobbra lent. Apró lapszéli szakadással. 23×41,5 cm.
10101.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Stefan Grecu (?-?): Szentendre, Dunapart. Akvarell, tus, papír, jelzett, 17,5x25 cm
10102.

Rufpreis:
2 400 HUF

10103.

Rufpreis:
2 400 HUF

10104.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Gy. Molnár István (1933-2010): Alföldi táj. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 7,5x19 cm
10105.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gy. Molnár István (1933-2010): Várfok. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 25x16 cm
10106.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Gyertyányi Németh Gyula (1892-1946): Menyecske. Olaj, karton, jelzett, dekoratív fakeretben. 50×39 cm
10107.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10108.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF