Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 323
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2845638
10048
439
Borbély Béla (194?-2019): Balatonpart, 1988. Akvarell, papír, jelzett, 40x54,5 cm.
2845629
10049
439
Borbély Béla (194?-2019): Lány népviseletben. Olaj, vászon, jelzett, 60x50 cm
2874199
10050
439
Borsos Miklós (1906-1990): Álmodozó. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×20 cm 2883173
10051
439
Böröczky Ferenc (1921-2004): Kikötve. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x90 cm. 2747445
10052
439
36000
Camillo Carl Brockelmann (1883-1963), Frans Hals után: Éneklő és lantozó fiúk. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, üvegezett keretben, Jelzett, 48x39cm
2824128
10053
439
Bubanek Ilona (?-): Tópart. Olaj, vászon, fakeretben, 29x41cm 2691711
10054
439
Bukor Tibor (1967-): Hódmezővásárhelyi porta. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 40x50 cm
2884579
10055
439
Conrad Gyula (1877-1959): Arco di Settinio Severa Róma, 1910-es évek. Litográfia, papír, jelzett, papírra kasírozva, 25x34 cm.
2829707
10056
439
Csavlek András (1942-): Lányka, akvarell, papír, jelzett, 32×24 cm
2885986
10057
439
4800
Csavlek András (1942- ): Gyár. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 32x41,5 cm 2884723
10058
439
30000
2884727
10059
439
30000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF