Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 323

Borbély Béla (194?-2019): Balatonpart, 1988. Akvarell, papír, jelzett, 40x54,5 cm.
10048.

Rufpreis:
5 000 HUF

Borbély Béla (194?-2019): Lány népviseletben. Olaj, vászon, jelzett, 60x50 cm
10049.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Borsos Miklós (1906-1990): Álmodozó. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×20 cm
10050.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
10

Böröczky Ferenc (1921-2004): Kikötve. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x90 cm.
10051.

Rufpreis:
12 000 HUF
18

Camillo Carl Brockelmann (1883-1963), Frans Hals után: Éneklő és lantozó fiúk. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, üvegezett keretben, Jelzett, 48x39cm
10052.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Bubanek Ilona (?-): Tópart. Olaj, vászon, fakeretben, 29x41cm
10053.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Bukor Tibor (1967-): Hódmezővásárhelyi porta. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 40x50 cm
10054.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Conrad Gyula (1877-1959): Arco di Settinio Severa Róma, 1910-es évek. Litográfia, papír, jelzett, papírra kasírozva, 25x34 cm.
10055.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csavlek András (1942-): Lányka, akvarell, papír, jelzett, 32×24 cm
10056.

Rufpreis:
2 800 HUF

Csavlek András (1942- ): Gyár. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 32x41,5 cm
10057.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

10058.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10059.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF