Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 323
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2883740
10145
439
Kassák Lajos (1887-1967) Fényrekvitizmus. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Lap méret: 35x28,5 cm Üvegezett keretben 2684827
10146
439
Kelecsényi Csilla (1953- ): Kompozíció. Computer print, karton. Fa keretben, hátoldalán etikettel jelzett, 28x28 cm
2875974
10147
439
Kéri Imre (1945- ): "Mihail Bulgakov: A Mester és Margarita". Mezzotinto, papír, jelzett, számozott (1/25), lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 44×59 cm 2732267
10148
439
2732282
10149
439
2732264
10150
439
2732260
10151
439
2852776
10152
439
Koch Vilmos (1927-2006): Útmenti kereszt. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Vizualart Alkotóközösség címkéjén feliratozott, dekoratív fakeretben, 30x40 cm 2852771
10153
439
Koch Vilmos (1927-2006): Gémeskút. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, dekoratív fakeretben, 20x25 cm 2699085
10154
439
11000
Kohán György (1910-1966): Tanulmányrajzok. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 23,5x33 cm
2873380
10155
439
4800
Kohán György (1910-1966): Anya gyermekével. Szitanyomat, papír, jelzett, a nyomaton, üvegezett keretben, 30x22 cm 2868178
10156
439
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Rőzseszedő. Színezett rézkarc, papír, jelzett. paszpartuban, 37×26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF