Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 323

Kassák Lajos (1887-1967) Fényrekvitizmus. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Lap méret: 35x28,5 cm Üvegezett keretben
10145.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Kelecsényi Csilla (1953- ): Kompozíció. Computer print, karton. Fa keretben, hátoldalán etikettel jelzett, 28x28 cm
10146.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kéri Imre (1945- ): "Mihail Bulgakov: A Mester és Margarita". Mezzotinto, papír, jelzett, számozott (1/25), lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 44×59 cm
10147.

Rufpreis:
10 000 HUF

10148.

Rufpreis:
2 800 HUF

10149.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10150.

Rufpreis:
3 000 HUF

10151.

Rufpreis:
3 000 HUF

Koch Vilmos (1927-2006): Útmenti kereszt. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Vizualart Alkotóközösség címkéjén feliratozott, dekoratív fakeretben, 30x40 cm
10152.

Rufpreis:
10 000 HUF

Koch Vilmos (1927-2006): Gémeskút. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, dekoratív fakeretben, 20x25 cm
10153.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kohán György (1910-1966): Tanulmányrajzok. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 23,5x33 cm
10154.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Kohán György (1910-1966): Anya gyermekével. Szitanyomat, papír, jelzett, a nyomaton, üvegezett keretben, 30x22 cm
10155.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Rőzseszedő. Színezett rézkarc, papír, jelzett. paszpartuban, 37×26 cm
10156.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF